Ale no tak. Vadí vám že už polícia nie je riadená Bodorom?
Teraz si robí svoju prácu
A svine kvićia
Ospravedlňujem sa týmto sviniam a prasatá. Lebo si nezaslúžia porovnávať so smerakmi 123
Ale no tak. Vadí vám že už polícia nie je riadená Bodorom?
Teraz si robí svoju prácu
A svine kvićia
Ospravedlňujem sa týmto sviniam a prasatá. Lebo si nezaslúžia porovnávať so smerakmi 123
Aj Pele. A asi aj náš bratislavský vekslacik.
Najviac bytov sa postaví a predá v Bratislave.
Áno sú tu aj podnájmy. A čo je na tom zle? Človek si vyberie. Má veľa možnosti. Aj aj mám v podnájme mladý pár. A nemajú problém. Dobrá cena. Dobrá lokalita. Z Bratislavy už neodídu. A ich deti budú Bratislavčania. Slováci.
Ešte stále veľa ľudí chce voliť kriminálnikov
Bratislava je Slovensko
Tu žijú ludia z celého Slovenska
bojí sa toho čoho sa bojíme my demokrati: nesmie tu nastúpiť silná ruka štátu, ale demokracia
štát nemá mať čo silnú ruku. štát a teda vláda nám má slúžiť
to je všetko
pele klame na tlačovke
NAKA nebola v priestrorch SIS
oni to nedopovedali. celá veta znie: padni komu padni okrem nás a našich ľudí
fico aj pele sa dnes priznali že policia za ich vlad bola riadena tak ako to je vo všetkých vyšetrovacích spisoch
ospravedlníš sa?
BR už je zvolaná
ono je to tak. mafiani a zlodeji kricia ked sa stahuje pomyselná slučka
rodina háji svojho člena. to je v poriadku.
ozaj, a ako je to s tým mýtom?
a to už prešlo 48 hodín?
Alacova pani manzelka ho neinformovala?
skus byt konkretny. z coho sa vykrucal?
co ti nebolo jasne z jeho tlacovky?
Arcelor sa zbavil dobrých hut v zapadnej europe. prevzala ich Liberty
naco by kupili hutu ktora ma obmedzene kvalitativne parametre?USS nic neinvestoval
mnoho
tolko nedostala žiadna fabrika na Slovensku
ešte aj teraz pri maximálnych ziskoch dostali dotáciu na elektriunu
a teraz si spočítaj percená ludí ktoirí veriua ficovým klamstvám
Smer 22
Hlas 12
SNS 5
Repubika 7
obcianske tribunale a spol 3
cast rodinarov 4
to su moje odhady
strasne cislo
bratislavskí vyšetrovatelia sú zlí
stredoslovenskí sú tiež zlí
posunieme do Košíc a ked budú aj tí zlí tak to posunieme dalej na východ
rovno do Moskvy. tam určuje vinu a trest politbyro v kremli
politbyro=putin
Odporúčame