Vážne si myslíš že tu ľudia nechcú žiť v liberálnej spoločnosti ktorá zaručuje slobodu a demokraciu všetkým?
Nie všetci chcu mat mastný chleba zadarmo a žiť v klietke. A mat nad sebou baču ktorý kradne s bačom nacistom ktorý chodí na koncert neonacistických skupín alebo paci psychopata ktorý na dva mastné chleby zadarmo


