daj link že je tomu tak
všetky automobilky už prerábajú linky (aj na slovensku)
USA a Čína maju rovnaký ciel s koncom spalovákov - rok 2035
odlkial máš tie tvoje bludy?
daj link že je tomu tak
všetky automobilky už prerábajú linky (aj na slovensku)
USA a Čína maju rovnaký ciel s koncom spalovákov - rok 2035
odlkial máš tie tvoje bludy?
fico? on niekedy povedal pravdu?
máš nejaké informácie, ktoré my nemáme?
lebo je to štandardný zásah v rámci zákona. alebo porušili nejaký zákon?
a ešte židojašterice
ilumináti
prvý slovenský progresívec bol Ludovít Štúr
presne takto do neho rýpali madari a pomadarčení slováci
ale to by si musela poznať historiu
nikto nie je zaskočený kto sa vyzná v obore alebo cestuje, alebo číta aj iné veci ako fejsbuk alebo tieto diskusie na Pravde slovenských vedcov umelcov architektov lekárov právnikov
skús doložiť nejaký ten zákon ktorí porušujú
alebo fico ti povedal praudu?
aké máš vzdelanie? typický ficovolič?
EU nikto neožobračuje. tak neplač.
pozri sa na ekonomické výsledky a prognozy.
ešte nikdy si sa nemal tak dobre ako teraz. a to i napriek inflacii, vojne, pandemi
ekonomicko hospodársky cyklus ešte nikto nezastavil. ani ,marx, ani komunisti anio hugo chavez a podobní bastardi
svatá pravda
Bodor s Gašparom políciu totálne rozložili za podpory Kaliho
teraz ju čistia i napriek podpory zo strany spriaznených duší na prokuratúre a súdoch
Fico dostal krajinu do hlbokej žumpy. ale ludia majú mastný chleba zadarmo
počkaj do poobedia. fico povie praudu na tlačovke. za všetkým stoja:
Čaputová
Čaputová
Čaputová
Čaputová
USA
Soroš
Odor
máš firmu? asi nie.
zisky? a všimla si si investície nadnárodných firiem ktoré tu zatial investujú? to sú miliardy. preto forma tvorí zisk. aby mohla investovať
fico matovič ale aj kolár s dankom a pelegrinim rozdávajú
200ky
500ky
dotacie za energie
vlaky zadarmo
žijú z našich daní
a kto by potom volil fica fašistov a danka?
Ten Fico vás už úplne zblbol
Chorá krajina ktorá verí mafiii.
To znamená že smer nie je mafia lebo Todova bola na výlete somZaleskou?
Upína aj USA koncia so spaľovacím motormimpresne tak ako EU
Takze možno Rusi budíku vyrabat volgy a Moskvice na benzín.
Odkedy chcu liberáli nižšiu slobodu?
Presne tak isto bluznis s tými ostatnými tupinami.
a to sú kto?
lebo koniec spalovákov do roku 2035 potvrdili aj USA a Čína
to žer tu 12 rokov fico prežieralo peniaze je problem. nie elektroautá
nuž tí harabinovi szdcovia idú kázať o morálke
ale ked niečo porusšila tak nech ju odstavia. ale to je ťažké, že? na rzdiel od dokazov a svedectiev na sudcov už odsúdených alebo čakajúcich na odsudenie
Odporúčame