Matovič vyhral volby v BA kraji? nedajbože v BA?
nemáš to pomýlené?
jednoduché riešenia a mesiášov volia v úplne iných krajoch. a možno aj preto tí rozumnejší z tých krajov utekajú práve do BA a okolia. nedivím sa im
Matovič vyhral volby v BA kraji? nedajbože v BA?
nemáš to pomýlené?
jednoduché riešenia a mesiášov volia v úplne iných krajoch. a možno aj preto tí rozumnejší z tých krajov utekajú práve do BA a okolia. nedivím sa im
Lumpenproletariátu je to jedno. preto má fico 22% a prero ešte o neboráka z Trnavy má záujem nejakých 7%
čo je toto za národ?
a tp sú tu ešte pomatenci túžiaci pro fašistoch zo ZPB, bozkávačovi výložiek a Pelem. No a samozrejme náš mohamedán čo tlčie ženy a miluje malú žilinu
Takze nič. Len primitívny príspevok. Aj to je úroveň klaňača sa šéfovi a jeho kamarátom okolo Bodora
Ešte treba vedieť prečo idu pre zločincov skoro ráno. Aj v polícii sú uplatní ľudia. Platia ich mafiáni a iné záujmové skupiny. Veď poznáme kauzy Transpetrol. Takze keby išli okolo obeda tak dávno by mali echo a mohli tobit obštrukcie. A to by. Bola voda na mlyn 363. Takto Para nemal čas vymýšľať.
Nevidím rozdiel medzi dílerom drog zo serede a bodorovym podrztazkom od Nitry. Preto ich berú o štvrtej ráno.
Kovacik je za čo odsúdený?
A ostatní čo už sú v base?
Jankovska je ešte furt PN?
Transpetrol Bodor Gaspar a dorovnávanie platov sú výmysly?
Len tupec môže obhajovať politikov. Ale obhajovať smerakov môže len totálne vygumovaný idiot.
To si ty? Blboš Dlaha?
To ako funguje ta caputovskócurillovska mafia. Daj.
takže fico má praudu?
teba diriguje priamo Blboš Dlaha alebo to máš z vlastnej hlavy? nemáš názor, len tu píšeš nemzmysly. ale skús nám vysvetliť v čom zavádza Hamran a v čom má pravdu "šéf"
Blboš, to si ty?
takže mafianom a diletom aj o štvrtej rano
ale smerákom až o siednmej?
asi nevieš ako funguje vyšetrovanie. a prečo sa robia takéto akcie sakoro ráno.
ktoré vemeno ako ty môže obhajovať nejakého politika. ved to je choré!
takže OČTK sa majú pozerať kto je na kandidátke a podla toho vyšetrovať?
to fakt? a na základe čoho má ten vyšetrovateľ rozhodnúť? aký zákon má dodržať aby sa riadil touto hlúposťou?
takže voliť všetkého schopného fica.tí geriatrici si to asi užívajú u lekárov a v nemocniciach. kto tu vládol 12 rokov?
olano je banda bláznov, ale za dva roky nedokázali zničiť krajinu a za dva roky sa nedá postaviť ani kilometer dialnice
len totálne vymletý jedinec dokáže nekriticky stáť za nejakým politikom. a úplne vygumovaná socka môže stáť za zlodejom šéfom.
ako na tvoju slobodu vplýva akákolvek mimovádka?
nože daj aspoň jeden príklad
v zivote by som nehodil hlas pošukom z Olajno
ale ja sa pozerám na 12 rokov kradnutia a manipulácii Smeru. len totálne vymletý jedinec im môže hodiť svoj hlas.
takže máš niečo k veci? vadí ti manželôstvo ľudí rovankého pohlavia, aj ked na teba nebude maž žiadny vplyv, ale nevadá ti rozkrádanie krajiny z budovy transpetrolu?
mato´vič je psychopat, ale v podstate tu olajno s kolárom vládlo 2 roky, lebo 1 rok bol celý svet odstavený kvoli pandemii
ale zlodeji zo smeru tu vládli 12(!) rokov. tak choď k pediatrovi, do nejakej nemocnice a prevez sa po dialnici z Košíc do Bratislavy. alebo skús intercity
ale lumpenproletariát potrebuje zberbu aj pri moci. tí im naslubujú.....
mimovládky mimo zákon?
ako tebe ako občanovi siaha na tvoju slobodu nejaká mimovládka?
takže šéfove zlodejiny, svinstvo na políciii, netrestanie Našich ľudí ti nevadili a chceš aby to jeho mafia znovu vádla?
presťahujeme už celý urad vlady do budovy Transpetrolu?
minister spravodlivosti Para alebo Jankovská?
matovič je psychopat, ale porovnávať 12 rokov vlády smerákov s 3 rokmi psychopata (pričom jeden rok bola odstavená svetová ekonomika) veľmi nesvedčí o tvojich kognitívnych schopnostiach
proletárik, kto ťa naučil tieto drísty? čítal si program PS?
alebo ty radšej náckov s ficom. ved on nám za 12 rokov ukázal kam sa dá doviesť krajina
apropos mám už 60 a PS mi vychádza ako normálna liberálna strana ktorá neslubuje tupcom jak ty krajšie zajtrajšky
tupýc 22% si počká na ficove zvratky na tlačovke a potom bude vedieť praudu
ano:
Naši ludia budú opäť prosperovať
Bodor bude s Gašparom riadiť políciu z transpetrolu a budú vyrovnávať mzdy
zdravotníctvo bude upadať jak doteraz
infraštruktúra nebude dokončená n ikdy
a školstvo bude na rovnakej úrovni, lebo vygenerovať tak tupé voličstvo dokáže len slovenské školstvo
Proletári všetkých kútov slovenska vylížte si prdel
Odporúčame