IK ml je samoluby diletant
ale toto je biznis. a pouzil zakonnu metodu
BB premrha svoju sancu ak nezoberie podmienky ktore dal po uprave Slovan
IK ml je samoluby diletant
ale toto je biznis. a pouzil zakonnu metodu
BB premrha svoju sancu ak nezoberie podmienky ktore dal po uprave Slovan
ty si fakt taky vymeteny, alebo to len hras.
pomaly:
Bidena si zvolilivoliči v demokratických volbách.
ak bude kandidovať znovu a vyhrá tak bude opäť prezident.
ale tretí krát už nemôže kandidovať ani keby bol zdravý a čulú ako tridsiatnik.
v demokracii sa pravidlá dodržiavajú.
a teraz si prečítaj čo povedal ten všivavý bolševik peskov
holandania daju trhovu cenu 1,2 ale od Slovanu chcel 2,0
mytovič je psycho
ale to nastavenie je tu od fica
na druhej strane: chod tankovat do milovaneho ornbanistanu. tam to orban dobre robi! nie jak na odtrhnutych uzemiach
ak sa nespraví poriadok vo výdajoch tak Slovensko je časom odpísané
ale to proletári nepochopia
uhrík má manželku?
som myslel že on je gej
pssssssst.!
naši bratja mogut! u nich praauda.
tovaryšč peskov skazal
na tuto mudrosť si prišiel sám, proletárik bolševický, alebo ti to napísal pošuk peskov z kremla?
12 rokov tu vládol mafia smer. Vidime kde je zdravotnictvo školstvo justícia infraštruktúra.
Matovic je psychopat ale vládol tu len 3 roky z toho rok bola pandemia.
Tak si to spočítaj ty proletar
Tebe nebolo veľmi nadelené a mozgovú kôru máš hladkú jak Minová hlavička
Vymklo sa z rúk voličom?
Kacinsky aby vyhral volby vytiahol huby
U nás vyťahujú medvede.
V Maďarsku Soroša
Mafiáni všetkých krajín spojte sa
A nasťahuje na Slovensko. Tu budete pod ochranou.
Presne tak prečo vyšetrovateľ nezohnal notárom overenú výpoveď svedka že Kalinak je mafián a bodorov pucflek?
Keby boli prokurátori na GP dôslední aj pri odsudzovaní mafianov tak dnes je Cernak predseda vlády
Proletar, už si žehliš červenú zástavu?
Voľte Fica Kolara Matovica
Bude 500€
Všetko zadarmo
Hypotekympreplati stat
Stat postaví byty
Stat bude mat obchod s potravinami ( lacnými)
Benzín a nafta budú lacné
Proletári vsech zemi vyližte si prdel!!!
pošukové všech stran spojte se!
Akú pamáť a IQ musia mať voliči Danka, fica, matoviča, kolára, pelegriniho?
IQ fašistov je jasné. 88
smeraci mate radosť?
už sa tešíte jak to tu zas bude Bodor riadiť?
ale na druhej starne- justícia pracuje. kopec ľudí už v base, alebo obvinených. aj na bodorovcov príde.
auta su vsade. ale mesto patri ludom.nie ako obchvat alebo spojnica medzi bytom kancelariou a obchodnym centrom. preco by cez stred mesta mali chodit auta. okrem tych ktori tam byvaju
Odporúčame