Najväčšie zdražovanie v eurozóne je na Slovensku. Ako je to možné? Nemôže za to neschopná vláda
A prečo je v Maďarsku viac ako 20%
Ale jeden z dôvodov je že sme blbci s prehnaným dotovaním energii. Pre každého opäť. Aj prectych čo vykurujú bazény. Zatiaľ čo inde išli ceny hore a pomaly sa tým čo to potrebuju
Druhým faktorom je že ti nevytvárajú žiadnu pridanú hodnotu. Žiadna vláda nevytvorili priestor pre vedu a výskum. Pre mladé talenty. Investície do rozvoja.
A další faktor že z tigra EU sa stala vypelichana mačka ktorá všetko prežrala. Žiadne reformy. Peniaze idu jak do studne. Ale mame spital a sud v každej dedine a drevorubaci môžu rúbať na Muranskej planine. A 200€ pre deti všetkých. A podobne nezmysly
Jedným slovom inflácia je kvôli našej ekonomike ktorú držia len zahraničné firmy. Našťastie.