Ten vo bozkával vylozky a Zszzsovu všade niekoho zotrel?
Veď je to mentálny chudák za ktorého sa Revucania hanbia. A ešte k tomu v predklone pred putinom-vrahom a teroristom
Ten vo bozkával vylozky a Zszzsovu všade niekoho zotrel?
Veď je to mentálny chudák za ktorého sa Revucania hanbia. A ešte k tomu v predklone pred putinom-vrahom a teroristom
Bola tu totalita nebola sloboda
To je to najhoršie čo cloveka môže stretnúť. Otroctvo.
Ak Iekto vôli zlodejov a neschopných politikov tak je obmedzenec
Ako obmedzuju tvoju slobodu LGBTI ľudia?
Toto ti vadí ja slobodnej a demokratickej EU?
Vieš kde by Slovensko bolo bez nej?
Ty trulo. Úkaz ktorý paragraf bol naplnený
Triezvo hodnotím že putko je chudák. A jedine dementi typu Dlága mu môžu fandiť
Ponjatno?
Revucky genius za ktorého sa Revucania hanbia
Trulo vopchaty do analu Putina spolu s orbanom.
Vot eto dankó
Putko sa klania kimkovi. Paródia. Klaňať sa k8movi oze len dement kalibru L7bos Blaha
Fica a Matovica môžu voliť len rovnakí dementi.
A úplne vygumovani volia Danka a fasistov. Jedna zberba.
Spomínať na socializmus je choré. To že tu nefunguje zdravotnictvo je vďaka voliclom ktorú si myslia že niekto sa postará. Najlepšie nejaký politik mesiáš a preto volia fico lebo sľubuje aj ked zničil krajinu. Volili Matovica aj ked bolo jasne že je psychopat. No anestézie väčší psychopati si myslia že fasisti s Dankom nám zabezpečia raj na zemi.
Bol si tam? Posli link kde ukazujú aj iné ako severokerkske media ako sa majú dobre. Máš pocit že sa spraihli všetci novinári?
Takze problém je duhovy pochod? Kvôli nemu nemáme lekárov a poriadne nemocnice? Fakt? Tak riešenie je ľahké. Zakázať.
A budí lekári. Aj sestričky. Aj nemocnice. Si genius!!!!
Vôl istoty ty vôl
Peniaze nevytlaci žiadna vláda viac ako dovolí ekonomika
Zúfalstvo hanba trapas
Krajina kde ľudia akou jak muchy
Krajina kde vracajú ranné noviny aby ich ľudia nepoužili ako toaletak
Krajina kde ako cudzinca bez sprievodcu nesmieš spraviť ani krok
Krajina kde sú obchody s prázdnymi regálmi
Krajina kde auta majú len komunisti na vysokých pozíciách
Krajina kde sa na obraz Kima nesmieš pozrieť bez poklony
Chudoba všade kde len dovidíš
A k týmto sa ide rusky medveď doprosovať a prosikat any im predali všetkých 5 funkčných rakiet
Ten vrah Stalin mal aspoň svoju hrdosť. Putin dokazuje že je chudák
Jednoduchí budú voliť sľuby a istoty
Jednoduchinsi myslía že peniaze sa tlači v tlačiarňach a že netreba žiadnu námahu.
Slováci nadávajú na Romov v osadach. A pritom sú presne takí istí.
Argument? Krajina kde ľudia kávu od hladu. Krajina kde ti nedovolia fotiť čo chceš keď sa tam dostaneš. Krajina kde sám nemôžeš ísť kde chceš. Krajina kde noviny z ietaju večer naspäť aby si do nich niekto nevymrel zadok.
Tak do tejto krajiny odišiel maršál Sojgu prosiť o všetkých päť rakiet
Bravo!!!!
Smer a republika. Choré
My na západe budeme chodiť k lekárom do Rakúska a Česká. Sever do Poľska. Východ a juh má smolu ( otrhancov je taký istý organ jak Fico s uhrikomazurkomtisom)
Diaľnice nič. Vlaky budú horieť študenti zmiznú už od strednej školy doCeska a Rakúska.
Ale tu budú ficofasisticke istoty. Zadarmo.
Vojvodcovia robia chyby. Napoleon netušil aké bolo Riško zaostalé. Že armáda nebude môcť nič od miestnych kúpiť ako to robila vo vyspelej časti Európy. Do toho Ruska zima a Napoleon zistil že v tej krajine armáda nemá ani kde spať lebo muzici žili v malých zemljankach jak potkany.
Ruska armáda nezvíťazila nad Napoleonom. Nikdy.
Maly tučný kimik sa v nejakom múzeu chváli všetkými piatimi raketami. Druhý maly trpaslík z kremla dokazuje že dno hlúposti neexistuje.
Putinko prosika kimka. Paródia a zúfalstvo v jednom
Odporúčame