už si fakt trápny a obhajuješ neobhájitelné jak ficiak. len tak drístaš
už si fakt trápny a obhajuješ neobhájitelné jak ficiak. len tak drístaš
USA neokupujú Irak
Irak má svoje volby. svoju vládu
oneskorené "s nóvym gódom" ohňostroj
ešte aku koninu nevytiahneš aby si obhájil agresorov a vrahov z Kremla
NATO je obranná aliancia. Kde zautoočili v hiostorii vojská NATO? NATO dokonca nedodáva zbrane a muníciu Ukrajine.
dement kolaborantský
ty ubožiak. tak mi povedz kde je demokracia ak nie v EU
čo sem pletieš pandemiu. ak si si nevšimol celý svet sa zastavil. v záujme ochrany ludí sa zaviedli pravidlá. aký s tým máš problém. aj na dialnici je 130 a nepovažujem to za nedemokratické že nemôžem ísť 200
demokracia má pravidlá.
vypýtať a informácie a nahliadať do spisu sú dve veci
vyšetrovateľ na poradách vždy informuje o tom, čo uzná za vhodné. aby nenarušil vyšetrovanie.
ale asi nepoznáš prácu vyšetrovatelov.
to svedčí že sudy fungujú. aj ked sa sudcovia a sudkyne priznali k uplatkom, že?
na druhej strane súdy právoplatne odsudili politikov aj vysokých funkcionarov
ešte keby Zilinka nenaduzival 363 tak sudy by mali viac rozhodnuti. a je mi jedno ci by odsudili alebo oslobodili
nevzrusujem sa nad zalobou politika. ani nad jeho vazbou.
prečítaj si ešte raz čo povedal
som zvedavý ako budú reagovať prokremelské štetky ktoré neuznávajú demokraciu a vypisujú tu nezmysly hodneé Dlahu a občianskeho tribunálu, ked zistia, že ide trebárs o poslanca OLANO. alebo možno samotmého mesiáša z TT
ty si určite politik ked sa bojíš polície
takže život v klietke sa ti páčil?
ten vtip poznáš:
ale my nelynčujeme černochov
tento ačohentizmus je úžasný. na druhej strane ak by sa pri pobreží USA sústredili lode a ponorky RuSSákova (keby doplávali, teda), tak neverím že také velké perceto by obhajovalo agresora a kritizovalo svoju krajinu
kolko by tu malo byťž m,edvedov? ktoré zastrelíme a ktoé necháme žiť?
bie je potrebné rioešiť medvede ktoré stratili plachosť? ktoré sa pohybujú v intravilánoch?
ja nie som odborník namedvede. ale posilnenie zásahových tímov a ich kompetencii sa mi javí ako najnormálnejšie riešenie
To čo musí byť za psychopatov ktorí žijú v EU mich krajina je členom NATO a oni obhajujú Rusov Bielorusov a Wagnerovcov
totálni psychopati alebo platené kremelské štetky
Na Slovensku sú najväčší odborníci na fsetko na fejsbuku, diskusiách Pravdy, slovenskom parlamente.
Kolár povedal 3000 tak 3000. A basta.
Strieľať zaradom.
A pritom tento pán čo má skúsenosti dal jasne riešenia.
Vyberáš jednu krajinu. V ktorej ale platí disciplina. Zdravotnictvo je na úrovni a vlády nekradnú ozaj a keď je Švédsko tvoj idol tak ideme prijmat toľko migrantov ako oni?. A ešte skús povedať koľko percent Švédov je zaočkovaných. Ale to ti nesedí. Alebo pockaj až ti to klamár a zlodej Fico na tlačovke vysvetlia?
Chodil som ZDS gympel aj vyšku za bolsevika. Len totálny blázon alebo socka môže chváliť ten zverský režim pod bagandzou kremla. Človek ktorý si neváži slobodu a demokraciu nech sa da zavrieť di klietky a pochopí o com bol socializmus v CSSR.
Ktoré územie si USA privlastnilo?
A keby náhodou. To je dôvod prečo si chce Putin privlastniť Ukrajinu?
Tak teda keď môžu USA tak môžu všetci. Nemci Sudety. Maďari Slovensko. Taliani polku Európy. Mongoli polku Ázie.
Tak to funguje? Si nechutný kremeľský zadkopich.
Ale tebe vyhovuje nesloboda a zánik demokracie. Lebo tak ti povedal primitív Dlága a peskov.
Koľko rozsudkov je právoplatných! Vidíš že demokracia funguje keď sud rozhodne. Ústavný rozhodol v pár prípadoch tak. A ostatne sudy vrátane najvyššieho zase onak. Bastrnák. Kovacik. Kocner. Kalavsky. A další a další. 12 rokov smeru. Ale tupci ich volia ďalej. Ruska rozviedka sa činí. Vidia vo Ficovi spásu ako rozbiť demokraciu a potlačiť slobodu
Odporúčame