ale ale ale, to sa nepatrí, robiť nátlak na úniu za prijatie, žiadať finančnú podporu proti agresorovi, a vo veľkom rozkrádať peniaze ktoré by mohli byť použité na obranu vlastnej krajiny... nehovorím, všade sú supy, aj v únii sú takí istí smradi, ale ukrajina by mala teraz využiť zákon a súdiť v zmysle klauzuly počas brannej pohotovosti štátu... nech to už stojí za to...

