tož ludia repcú ked asocialov pod vplyvom niekto inzultuje, ale repcú aj ked asociali pod vplyvom inzultuju druhych... ked sa ich žandári snažia vykázať, občania repcú proti policajnej zvoli, a ked ich policajti v zmysle zakona len skontroluju a vyzvú aby v konaní prestali, je to zas policajná nečinnosť... tak ako to teda riešiť? pokuty sa asociali neboja, nic nemaju, zavriet ich nemože, tak skuste navrhnuť ako to riešiť?? za komančom sme v ba v jednom obvode mali policajtov, co nespratneho kvietka večer naložili do auta, odviezli ho k zahorskej bystrici, zobrali mu topanky a vyložili ho... a verte či nie, pomahalo to...

