je neskutočné že pofidérne združenia budú obhajovať našu povinnosť starať sa tu aj o kriminálnikov ktorí konajú proti nám... nemalo by to byť v prvom rade o tom, že ak im podáme pomocnú ruku, mali by si to gesto aj oni nejak vážiť? evidentne podanú pomocnú ruku pokladajú za našu hlúposť a slabosť, a neziskovky chcú aby sme nastavili zakaždým druhé /aj tretie a štvrté) líce... tým sa v očiach verejnosti len samé diskreditujú...

