Bratislava ide od marca na dlh, bez úverov nemá na výplaty, tvrdí Winkler. Vallo to odmieta
ti kvapka na karbid že sem dokonca napišeš ako pozitivum cyklotrasu? ta na vajanskeho stala 600 tisíc, po 2 rokoch sa preraba aby aspon akotak splnala technicko dopravne normy, a to nakladom 300 tisíc... čiže pomaly milion v lufte za max. 2 kilometre niečoho pre par ludí na ukor masy ludí (napr na ukor MHD ktorá sa terat tlačí v 1 prude s indiv. dopracou)... a takych lapsusov je v tomto meste fúra - napr. stromy v kvetinačoch na kolieskach s cenou tuším 80 000 za kus? mate vy v tej mestskej rade vobec kusok triezveho rozumu?? ked je mesto bohate, prosím, ale ked musi zvysovať poplatky a brat uvery, aby ich potom pre-dr-balo na taketo psie kusy? to zatieni všetko normalne čo vallo urobil pozitívne... samozrejme, za tu vyplatu sebe a svojej tlupe, ktorú má najvyššiu v ramci strednej europy? to je len hanba a doneba volajuca zlodejina a neobolsevizmus