možno izraelcov čoskoro napadne používať nejaký zmenšený ala ukrajinský námorný dron, bez výbušniny, stačí s nárazom pod čiarou ponoru... a následne sa aktivisti dostanú do uzavretej zóny medzi svojich obľúbencov... tým ale nespochybňujem, že pomoc do gazy už je nanajvýš potrebná, len by sa nemala dostávať do rúk hamasu, ktorý ju následne môže prerozdeľovať podľa loajality alebo kúpnej sily... to už je lepšie potravinové balíčky sypať z lietadiel


