Bratislava prehrala jeden zo sporov pri Dúbravsko-karloveskej radiále
mesto pri stavbe radialy porobilo neskutočne chýb, ale to je už pri úradnícko-progresívnej úderke vallotypu bežné... čo je však nikto nerieši je fakt, že projekt nebol napasovaný ne klbove mega električky s hmotnosťou násobne vyššou ako boli staré, a ich prejazd produkuje dunivý zvuk v dolnom kmitočte... predovšetkým na spojoch a križovatkách... nikto to nerieši a po kolaudácii to už ani nikto riešiť nebude - pardon, vedia o tom a riešia to, vymenil už parkrat gumove profily pod križovatkami a leju tam litre asfalto-oleja - stačí pozrieť na čierne mapy na križovatkách tratí... ale to nie je systemove riešenie a po kolaudacii skončí... alebo žeby to ozaj nikomu nevadilo? maily jednotlivca na magistrat ostavaju bez odpovede, jeden hlas nezavaži