všetci chcú investovať a budovať zbrojný priemysel... problém je že všetci na dlh (už teraz len ťažko udržateľný)... rusov táto nová studená vojna potopí, a europu rozbije... jediný víťaz bude čína a US, ktoré však aj tak rozložia ich vnutorné problémy... takže vydrží asi len čína, ktorá bude mať so stúpajúcou životnou úrovňou problém udržať komunistov pri moci... a ak sa zrúti tá poloautoritárska moc v číne a rusku, nebude dobre... keby som mohol vidieť čo na našom svete bude o 10 rokov, asi by som to odmietol...


