slniečkári demonštrujú, a čo vlastne chcú vydemonštrovať? ako sa dá dohodnúť s teroristami, obzvlášť s tými palestínskymi, keď oni každú dohodu považujú za prejav slabosti?? nedokážu snáď slniečkári pochopiť, že každá dohoda povedie k opakovaniu scenára? veď sa stačí pozrieť do histórie, koľko už bolo dohôd, ústupkov a prejavov dobrej vôle - ale vždy zo strany cicilizácie... a kam to viedlo? veď nech idú slniečkári do gazy obracať teroristov k schváleniu dohody a prepusteniu rukojemníkov... a obracať ich k mieru a akceptovaniu aj iných národov či vyznaní ako svojho

