V Bratislave začali jazdiť nové obojsmerné električky. Pozrite si ich
sú na náprave 3x ťažšie ako boli staré... keď električka ide, dunenie ide pred aj za ňou... petržalka, máte sa na čo tešiť :-) medzi tými panelákmi, a obzvlášť na panelových úsekoch, si to užijete... ale zodpovední tvrdia, že nedunia... len každé 3 mesiace podkladajú na križovatkách koľají nové pryžové tesnenia, aby tomu pomohli... lež nepomôžu, nakoľko bol zlý technologický postup a betónové monolitické plochy fungujú jak ozvučnica... takže buď rozbiť, alebo vymyslieť kolesá električiek s iného materiálu než sú... takže si užite posledné mesiace kľudu a potom uvidíte :-)