Takže súčasná vláda na Ukrajine zastupuje záujmy zopár západných oligarchov a Washingtonu.Tak to by sme mali Ukrajincom oznámiť. Oni si chudáci myslia, že ide o naplnenie ich sna o začlenení sa do európskeho demokratického a hospodárskeho priestoru, skoncovania so všadeprítomnou korupciou a automatickým rozkrádaním vytvorených verejných zdrojov v podaní oligarchie ruského typu. Ten dedek je poriadne frustrovaný takto oheň a síru na vlastných, asi nedostal primeraný job, keď mu je na vylievanie zlosti dobrá takáto "renomovaná" slovenská vysielačka.

