Keby sa aspoň tí sociálne odkázaní k tej potravinovej pomoci dostali. Ale na Slovensku sa nedá a nedá. Raz to pose..ieme sami, potom nemá kto, potom nám to neodporučia pre zlyhanie a nakoniec vyradia pre zlé skúsenosti. Malo by sa to riešiť nejakým tendrom, kde by bolo možné polovicu z toho ukradnúť, za trojnásobnú cenu odpredať štátu, spätne od štátu za 15% kúpiť a distribuovať chudobe. Potom by to šlo.

