Samozrejme aj to všetko amnestovať ! Nebudeme sa hrať na dobrých a na zlých. Začnime od nuly, keďže už na nej sme.
Samozrejme aj to všetko amnestovať ! Nebudeme sa hrať na dobrých a na zlých. Začnime od nuly, keďže už na nej sme.
To by sa vám hodilo, aby tie lotroviny nebral nikto vážne. Lenže berie a čím ďalej tým viac ľudí. Takže omyl !
K veci nič?
Ľavicoví buržuji by až tak nevadili, to sa dá predýchať pokrútením hlavy.Horšie je predýchať špinavých zlodejov a asi by nebolo dobré zamieňať hnev permanentne okrádaných a klamaných daňových poplatníkov za závistlivý lumpenproletariát.
Však to jeho decká môžu kúpiť Holyvúud a nie Kolibu ako Mečiarove! Toto, keď poviem chlapom v robote tak padnú na r.ť
Teda ten Paška toho má! Viac ako Mečiarovci dokopy. Musím to povedať ľuďom v robote, aký je to "chudák" a komu on chce dobre
Čtk.Kubáň bol jediný, ktorého obhorené telo bolo možné identifikovať - podľa silne zakrivených nôh. Ešte pridám, že kým neboli do oblasti vysadený ruskí diverzanti, vzťahy medzi slovenskými vojakmi a ukrajinským civilným obyvateľstvom boli mimoriadne dobré a tamojšie partizánske oddiely voči slovenským vojakom boli viac menej v polohe pozorovateľov.
Fúrik, o prepade pri Bjesujeve viem všetko do detailov. Takisto o následnej represii v Maloduši. Poviem Ti, je to pekne poprekrúcané a najväčšiu zásluhu na tom má dôstojník s poľským menom. Asi 400m od prepadu bolo nájdené telo mladého partizána, ktorý s ďalšími prenasledoval trojicu zranených slov.vojakov. Jeden z nich však zbraň mal stále. Teraz citujem: "Nech tam pušku nechám, alebo ju v behu odhodím ako ostatní, všetci tam zostaneme" - udelená medaila Za hrdinstvo III.stupňa - za boj so zranením. Nájdený partizán bol identifikovaný ako obyvateľ obce Maloduš. Takže preto Maloduš a nie Bjesujev ani okolité bližšie dediny.Výjazd vozidiel inicioval vysadený ruský diverzant v nemeckej uniforme (dúfam že vieš,čo to znamená), ktorý sedel v prvom aute vedľa šoféra čtk.Kubáňa a tohoto na mieste dokonale pripraveného prepadu zákerne zastrelil, z auta vyskočil a potom začala paľba z kruhového postavenia vybudovaných a maskovaných okopov. Šanca na prežitie takmer žiadna.
Akákoľvek štátna banka by bola do pol roka vytunelovaná a vznikla by nejaká nová finančná skupina, ktorá by dojila štát cez skorumpovaných politikov. Ale toto už poznáme, nie ?
Ja neviem, kto tých ľudí vychovával, kto bol ich vzorom v detstve, kto ich učil. Však takto okrádať národ to je diagnóza !
Áno, inde v Európe je to inak. Skorumpovaní politici sú súdení. A už len pri podozrení odstupujú a čakajú na vyšetrenie. Už aj v Rumunsku a Albánsku. Zostali sme sami, kde politici môžu beztrestne rabovať a smiať sa občanom do očí. Ale to súvisí s ich eštébácko-komunistickým pôvodom a stavom justície, ktorá v civilizovanom svete nemá obdobu.
Hovoril som o R.Ficovi? A samoamnestiách? Vám sa nepáči idea zjednoteného národa bez tráum? Elektrošoky sa okrem iného experimentálne aplikujú aj u osôb, ktoré vidia to, čo nie je, tak ako je to vo Vašom prípade
Mal by ich prísť do šatne povzbudiť nejaký starý uj. nemusí sa tam iba motať a dobre ako vždy hodovať
Demokratický poriadok tejto krajiny? Fakt zlý žart
A tie sú rozkradnuté už vopred. Ešte ani nie sú na účte štátu. Súhlasím s Golonkou i s Tebou.Obraz stavu spoločnosti.
Ja tiež nepoviem, ale viem čo musí nový prezident urobiť ako prvé. Okamžite amnestovať všetky skutky spojené s emisnou kauzou, lebo to traumatizuje a rozdeľuje spoločnosť. To prvé. A hneď potom ďalšie rozkrádačky podľa priorít. Lebo aj tieto traumatizujú a rozdeľujú vyrabovanú a skorumpovanú spoločnosť
Keby sa tam u nich z konta vybrali ulúpené prachy (1,4 mld. býv. Sk) za emisie, mohlo by sa tam chodiť učiť korčuľovať každý víkend letecky 300 detí zo Slovenska 10 rokov. Ale to by komunistickým banditom poklesla životná úroveň.
Ako vieš, že som bol ticho ? Nebol. A čo má Kuzminová a AP spoločné s tvojim napádaním p.Šťastného? Vidíš feri, ona je v skutočnosti Kuzmina. U nás Kuzminová. A nikto sa v Rusku kvôli tomu nehádže pod vlak. Angličtina mäkčene nepozná a 99% ľudí nevie, čo to je a ako sa to číta. A kto narobil zlo v slovenskom hokeji? Taký, čo nikdy hokej nehrali ani netrénovali, nerozumeli mu, ale sa ešte chceli - a podarilo sa priživiť na najpopulárnejšom športe a tunelovať štátnu kasu aj cez šport
Odporúčame