Peter Šťastný údajne nie je na hlavu. A vedenie NHL údajne nie je eštébacko-komunistická chamraď aby s ňou bolo možné dohodnúť takéto grcy. A väčšina novinárov údajne nie je na hlavu, aby túto informáciu ponaháńali. Hokej je šport a synovi môže fandiť kedy chce a kde chce. P.Šťastného nemusí nikto chovať. Svoje peniaze si tvrdo oddrel. Choď sa pýtať do Québecku aký je to had. Hneď dostaneš spadruky aj od upratovačky na letisku. Máš krátku pamäť. Po vzniku SR nikto neurobil toľko pre slovenský hokej ako hráč a potom lobista ako on.

