Pán Kotleba ešte nemá možnosť presadzovať zákony - to ešte len príde. A určite nebudú formálne a bezzubé. Obec musí drobné verejné práce ponúknuť. Nemala by ich nariadiť? Zase to bude tak, že kto nechce, nebude pracovať. Starosta nemá pre nás robotu. Ale drahé auto si zaslúži, lebo nemá peňáze na metly. Ak sa samozrejme zákon nevyhlási za protiústavný alebo v rozpore s chartou ľudských práv.

