Ocakavam od Vas ako scitaneho a inteligentného cloveka aj nejaky nadhlad, viacej studovat ekologiu a poznat prognózy ekologov o zmene prostredia pre zivot i mat v sebe menej egoizmu. Pri takomto vyvoji, ze sa budeme vsetci stavat do pozicie bezneho spotrebitela, ze sa nikto nebude venovat aj osvete v takomto komplexnom pohlade na system, ktory Vy tu vychvalujete, ze lepsi nepoznate, zrejme podmienky pre zivot ludi budu coraz horsie.
Neide iba pohlad na ekologiu, ide aj o obrovske plytvanie s ludskym potenciálom. Zapajat velku cast obyvatelstva planety do jalových, neefektívnych cinnosti namiesto neustáleho hladania naprav, aby sa ludske zdroje vyuzivali na celemu ludstvu prospesne ciele nesvedci o poctivosti tych, ktori to vsetko organizuju a riadia.

