To len Vy potrebujete volit vodcu. Ludia HNUTIA OLaNO volili zmenu systemu (rezimu). Neustale Vam to treba pripominat?
To len Vy potrebujete volit vodcu. Ludia HNUTIA OLaNO volili zmenu systemu (rezimu). Neustale Vam to treba pripominat?
On nema riadit. Ma iba vyhodnocovat obrovske mnozstvo informacii z analyz odbornikov a plnit ich doporucenia a rozhodnutia organizovanim potrebnych procesov cez svojich ministrov a oni zase cez stovky uradnikov na ministerstvach.
Neviem co mu vycitate, ale zrejme Pente do karat velmi nesedi trend.sk – 04.10.2018. Martin Smatana: Ak by sme nemocnice nekontrolovali, nakupovalo by sa drahšie. Väčšina analytických podkladov, ktoré používa ministerstvo zdravotníctva pri tvorbe nových pravidiel a reforiem, vychádza z Inštitútu zdravotnej politiky (IZP).
Stale caka na to kedy mu daju tolko ako dali Pociatkovi a Kalinakovi ci nebohému Paskovi. Tym "sponzorom" je jedno kto odkial vysiel, odkial pochadza, len nech plni ich ulohy.
Nasli si ho. Sociopat sa Pente velmi hodi ako ich agent. Vo volbach v podstate prepadli, pred volbami robil Sulik, tiez zrejme nie z vlastnej vole, cistky v SaS.
@Sparta
Uz som Vam dnes pisal ako reakciu na presne rovnaky príspevok toto: "Ani som nedocital ten Vas prispevok. Co si Vy dovolujete takto osocovat kazdeho?!"
Tym, ze tu kopírujete svoje prispevky plnene invektivami a klamstvami i intrigánskymi tvrdeniami ste potvrdili, ze tu mame na Slovensku cez internet a televizie organizovane bandy podporovane zrejme oligarchmi. Sulik a Mihal maju od svojich mecenasov ulohu povalit vladu. Naco su nam volby ked nam tu bohati stale presadia svoje pravidla cez takých grazlov ako su Miklos, Sulik a Mihal, aby mohli dalej bohatnut a aby sme my chudobni aj so strednou vrstvou boli stale bezvyznamnejsimi. Kolar, Krajnak, Heger robia dosledne mapovanie vo vsetkych existencnych problémoch roznych struktur a skupin obcanov a nasadeni rozvracaci co mozu a dokazu to rozvracaju. Hlavne cez podkopavanie dovery v ostatných clenov vlady.
Vnasaju cielenými podvrhmi falosnych informacii spory aj do vztahov s policiou, súdnictvom. Hlavn. koordinátormi su pentaci.
Hej pozname tych tzv. organizatorov. Teraz vidime ako dopadaju vacsie podniky, ktore nemali poriadnych odbornikov vo finančnom modelovani a v ekonometrii, v numerickych rieseniach inzinierskej praxe.
Ivan zvladol skolu, Sulik mal problemy.
Premier nema riadit stat. Premier je najvyssi sluzbokonajuci statmy uradnik v prvom rade poctivo vykonavajuci rozhodnutia prtijimane po dobre preanalyzovanych problemoch, ku ktorym sa tie rozhodnutia vykonavaju, vladou, statnymi ustanoviznami vybudovanymi alebo aj narychlo zriadenymi na aktualmu problematiku, prijimane parlamentom. V druhom rade robi organizatora na zabezpecenie vykonania rozhodnuti spolu s ministrami.
Co bolo slubene v tomto konkretnom case a mieste a nebolo dodrzane? Kym?
V tomto asi mate pravdu. Ale to by sa tiez potvrdilo/nepotvrdilo az po uskutocneni totalneho uzaveru.
Ivan Piovarči , autor clanku. Som sklamany. Ako absolvent prirodnych vied a aj s inymi danostami, dufajme, ze ste napisali posledny clanok v takomto duchu a structure. Zamyslite sa prosim nad tym. Mate na viacej.
Sulik?! Phe ten uz toho navyvadzal.
Vy ste nezaregistrovali, ze vyhlasenie pokynov bolo vyhlasenim vlady po jej hlasovani, ktoremu predchadzali rokovania v krizovom stabe a lekarskeho konzilia odbornikov z celeho Slovenska ? Premier je najvyssi statny uradnik plniaci dohodnute rozhodnutia, ktore organizacne zabezpecuje spolu s ostatnymi vysokymi uradnikmi ministrami. Vsetci vykonavaju sluzby obcanom..
Tak toto je typicka primitivna agitacia prihlupleho opozicnika.
Zvelicujete. Vacsina Slovenska sa pozera na ten jeho Zapad ako na nieco abnormalne. Na akeho frasa sa tamojsi posmrdavaju z okresu do okresu a nesedia doma tych par tyzdnov.
Urcite si to nemyslia vsetci ludia o nich, ze su idioti. To si myslia iba ti, ktori nepocuvaju epidemiologov, hygienikov, lekarov.
Preco zvelicujete:? Bezne zapchy, ktore mame na nasich cestach neustale odkedy sa auto stalo symbolom dobreho postavenia po zmene rezimu.
Ani som nedocital ten Vas prispevok. Co si Vy dovolujete takto osocovat kazdeho?!
Tam vsade su chybajuce financie z dani https://www.theguardian.com/news/2016/apr/08…
Odporúčame