Ceny bývania stále rastú, odborníci realitnú bublinu nevidia
Neviem si pomoct, a som presvedceny, ze je nas s podobnym názorom vela,ked citam taketo hodnotenie ako nam tu podava Durik : „Počas fázy pomalého rastu kupujú nehnuteľnosť skúsení investori. V čase rýchleho rastu nehnuteľnosť predávajú. V tomto období, naopak, prichádzajú neskúsení investori, ktorých láka vidina rýchleho zárobku. Kúpa nehnuteľnosti počas neprirodzene rýchleho rastu je veľké riziko, pretože, čo nevidieť, môže prísť krach“. Názor:To "investovanie" je nezakonne zlocinecke, bezpracne spekulaciami sprevadzane obohacovanie sa jednotlivcov, ktori okradaju iných pracujúcich ludi.
Pritom sa to vie, ze je to ozobracovanie spolocensky skodlive. Existuje dokumentarny film o bytovej situacii v Spanielsku. Dokumentuje situaciu s bytmi vo velkych mestach a primorskych lokalitách. V dosledku vyssie spominanej zlocineckej cinnosti je napr. v Barcelone bez byvania 600 tisíc rodin,ale stoji tam tusim 1 milion 400 tisíc prázdnych bytov.
Posr zlocinecky kapitalizmus,v ktorom sa toto deje.