Tomu co ste napisali skutocne verite? Tu uprostred Europy budu USA bombardovat kvôli tomu, ze si tu ludia nechcu dat vykradat fond zdravotného poistenia?
Na zostatnenie netreba vladu, strany, zmeny v ustave a v zákonoch, ale revoluciu. Aj ked len taku mensiu, v takej malej krajinke akou je Slovensko. Aky zakon alebo kde je v ustave napisane, ze podivne "legalizovane" vykradanie verejných prostriedkov v ramci tzv. sedej ekonomiky a uctovnickych tzv. optimalizacii nakladov, v dosledku toho aj danovych zakladov, je skutocne legalne?

