Kde? Moje usilie ho najst a ochutnat ci sa s chutou aku ma dnes da ponukat tym nemeckym hostom, ktori na Topvar s nostalgou spominaju, nebolo doposial uspesne.
Kde? Moje usilie ho najst a ochutnat ci sa s chutou aku ma dnes da ponukat tym nemeckym hostom, ktori na Topvar s nostalgou spominaju, nebolo doposial uspesne.
Ked je to dokazatelne, nie je to trestny cin?
To nezaplatil Matovic, to zaplatili jeho zamestnanci, ktori sa podielali ovela vacsou mierou na ziskoch podnikania ako vlastnik firmy.
Doposial som si myslel, ze peniaze od statu za hlasy volicov su na zabezpecenie organizacnych struktur stran, pre platenie najmov na ich sekretariaty a miezd sekretarok po okresoch na Slovensku.
Odrazenie diskreditacnej kampane sa predsa da riesit hladanim pravdy o falosnych informaciach cez pozadovanie dokazov o ich pravdivosti (nakoniec aj to pan Matovic robi).
Ako radoveho obcana ma zaujima povod toho miliona Eur, ktore pan Matovic ponuka. Odkial moze mat poslanec Slovenskeho parlamentu milion na odmenu pre investigativca?
Nakoniec bude mat Danko pravdu, ze si poslanci OLaNO rozdeluju peniaze, ktore hnutie dostava od statu za pocet ziskanych hlasov vo volbach.
Co to ti chamtivci v tych Topolcanoch vyviedli? Udajne predali ako zamestnanecki akcionari pivovar Vid https://www.tovarapredaj.sk/2018/03/08/pivov…
J e niekde k dostaniu Topvar? Nikde ho neviem zohnat a hostia z Nemecka stale prosia o to 14 stupnove v trojdecových flastickach, ktore tu kedysi pred rokmi okusili a nevedia na neho zabudnut.
Od roku 2012? To je plných sest rokov pocas ktorých neodhalila ich cinnost ani financna sprava, ani financna policia, ani SIS. Nezameriavaju sa tieto obcanmi platene institucie na nespravne ciele? Pritom sa stazuju stale ako su obrovsky vytazene a preto nestihaju vsetko. Kde je pravda?
To je dost drsne napadanie. Co nej viete viacej akrem toho osocenia? Vyzera dost sympaticky.
Vysledoval som, ze sa tu schovavaju informacie o volbach kandidtov na ustavnych sudcov, preto prenasam aspon moj príspevok z tych schovanych clankov aj sem:
Pozrime si z prveho predstavovania zaznamy prezentacie dvoch uchadzacov, ktori boli vcera zvoleni za kandidatov:
https://www.youtube.com/watch?v=t-d9FZYRFPg je to cele dlhe, takze
Od 2:29:15 Švecova , ak nemate trpezlivost sledovat celu jej prezentaciu, tak sa posunte na otazky panov poslancov Dostala a Baraníka od casu 3:00:40 i odpovede uchadzacky (Baranika po 20 min.)
Od 4:12:00 Trubana (vysetrovatela, prokuratora, sudcu specializovaneho sudu, teraz tusim dokonca predsedu. lektora na justicnej akademii, ako bývalého prokuratora podla neho samozrejme aj komunistu). Tiez ak nemate trpezlivost pozerat to cele opat sa posunte na otazky panov Baraníka od 4:21:12 a Dostala ku kauze vymahania 150 000€ od redakcie SME.
O co islo najdete na adrese https://domov.sme.sk/c/6781033/pre-text-o-po… a pozrite si aj diskusiu k tomuto clanku.
Presuvam moj príspevok, kedze clanok ku ktorému som ho pisal je uz "schovany": Pozrime si z prveho predstavovania zaznamy prezentacie dvoch uchadzacov, ktori boli vcera zvoleni za kandidatov:
https://www.youtube.com/watch?v=t-d9FZYRFPg je to cele dlhe, takze
Od 2:29:15 Švecova , ak nemate trpezlivost sledovat celu jej prezentaciu, tak sa posunte na otazky panov poslancov Dostala a Baraníka od casu 3:00:40 i odpovede uchadzacky (Baranika po 20 min.)
Od 4:12:00 Trubana (vysetrovatela, prokuratora, sudcu specializovaneho sudu, teraz tusim dokonca predsedu. lektora na justicnej akademii, ako bývalého prokuratora podla neho samozrejme aj komunistu). Tiez ak nemate trpezlivost pozerat to cele opat sa posunte na otazky panov Baraníka od 4:21:12 a Dostala ku kauze vymahania 150 000€ od redakcie SME.
O co islo najdete na adrese https://domov.sme.sk/c/6781033/pre-text-o-po… a pozrite si aj diskusiu k tomuto clanku.
Nestraste. Tak to funguje vo vacsine statov od cias Bismarcka https://nechodimnaprednasky.sk/stiahnut/pred…Ã
Kupte si so Sulíkom ostrov a chodte tam starat sa kazdy sam o seba. Ak z Vas niekto ochorie a strati pocas lieceni postupne svoj majetok, tak skape na insolventnost zaplatit si aj tu jednoduchu opateru. Ale to su Vase predstavy vsakze, vsetko sedi, vyhovuje.
Uznajte, ze to nie je fer voci obcanom. Cast z nas, najmä dochodcov, to ostro sledujeme. Predstavovanie uchadzacov prebehlo v poriadku, spoznali sme 39 uchadzacov. Obcania maju v parlamente svojich zastupcov a chcu vidiet ako zodpovedaju nazory a rozhodnutia poslancov na kandidatov názorom obcanov-volicov a posudzovaniu volenych kandidatov. Ako volic Smeru chce obcan vidiet ci ma tam v parlamente naozaj svojho zastupcu, ktory voli v súlade s jeho preferenciami. Ak voli v sulade, bude poslanca, ktory sa zhodol s nim obcanom v najblizsich parlamentných volbach volit znovu, ak vsak nevoli poslanec podla predstav obcana, v najblizsich parlamentných volbach poslanec strati jeho hlas. Bola by to ta prava zastupitelska demokracia v praxi ak by volby neboli tajne.
Javi sa mi, ze tu sa to hodi najviacej za Vas prispevok. Pozrime si z prveho predstavovania zaznamy prezentacie dvoch uchadzacov, ktori boli vcera zvoleni za kandidatov:
https://www.youtube.com/watch?v=t-d9FZYRFPg je to cele dlhe, takze
Od 2:29:15 Švecova , ak nemate trpezlivost sledovat celu jej prezentaciu, tak sa posunte na otazky panov poslancov Dostala a Baraníka od casu 3:00:40 i odpovede uchadzacky (Baranika po 20 min.)
Od 4:12:00 Trubana (vysetrovatela, prokuratora, sudcu specializovaneho sudu, teraz tusim dokonca predsedu. lektora na justicnej akademii, ako bývalého prokuratora podla neho samozrejme aj komunistu). Tiez ak nemate trpezlivost pozerat to cele opat sa posunte na otazky panov Baraníka od 4:21:12 a Dostala ku kauze vymahania 150 000€ od redakcie SME.
O co islo najdete na adrese https://domov.sme.sk/c/6781033/pre-text-o-po… a pozrite si aj diskusiu k tomuto clanku.
Zaujimalo by ma preco ste tie navrhy okolo superhrubej mzdy citali az teraz. On ich zacal servirovat uz viacej ako pred desiatimi rokmi. Vtedy sme ho "zahnali", skrotol, no potom inymi prejavmi a navrhmi si udrzal poziciu v politike. Po jeho zvoleni za poslanca Europskeho parlamentu mu opat "narastli kridla" a predlozil superhrubu mzdu znova. Spisal knihu. Opat ho zotrel mlady analytik, no on priznava iba chybicku a trva na svojej neomylnosti. Socialne citenie uplny deficit. Nevieme preco od neho zutekal Mihal, aj ked tento mal tiez vela protirecivych pouceni. Najprv v svojich kurzoch ucil uctovnicky ako vyzriet na danove a odvodove pravidla a ked sa stal ministrom, tak zariadil, aby sa ich obchadzat nedalo.
Nuz lenze v malych obchodikoch je velmi vela veci drahsich voci retazcom cca o 20 az 40 %. Evidentne je vidiet, ze upadaju. Prepustaju predavacov a predavacky, zamestnavaju novych (evidentne nevyucenych podla ich zrucnosti), ale je ich vzdy menej, nevedia kam z konopi. Retazce tiez v poslednom polroku setrili na mzdach, prepustili priblizne tretinu zamestnancov, ceny vsak od zdrazenia zo zacciatku minuleho roku drzia stabilne. Zijeme po sidliskach, vedla niekedy aj troch az styroch velkopredajni, I vedla mensich predajni slovenskych. Mame dobre podmienky, aby sme to mohli sledovat.
Suhlas. Len zial oni robotnici, toboz zivnostnici, taketo clanky a diskusie k nim nevyhladavaju a preto ich ani necitaju.
Oni pozeraju, malo z nich, iba televizie aj to iba sporadicky. Tam pocuvaju casto Danka, ktory horuje za vyssie zadlzenie statu, teda vlastne tiez hlavne robotnikov a zivnostnikov. On tie dlhy splacat nebude.
Na druhej strane vsak k tomu zadlzeniu sa aj socialista Michal Polak, ktoreho uznavam, vyjadruje ako k uzitocnej veci v dnesnom (posr….) kaptalizme. Mali by ste ist za nim novinari a poziadat ho nech to vysvetli co je na zadlzovani u bank uzitocne pre dalsie zvysovanie zivotnej urovne milionov pracujucich. Tie banky chcu z poziciek zisky, splacat treba vzdy aspon o 50 % viacej voci pozicanej sume. Teda tu konecnu splatenu sumu. Z pozicanych penazi sa dlhe roky vytvaraju dlhy (deficity v statnom rozpocte) a stat (teda my obcania) sa dostava do pozicie, ked sa nan hladi ako na krajinu riadenu velmi nezodpovedne, podobne ako na Grecko.
Smer hlavne neplnil predvolebne sluby, ze si "posvietia" na vsetkych zbohatlikov z privatizacii a nedovolia vyvazat zisky. Stalo sa vsak to, ze tito spekulanti privatizeri, ktori okradli vsetkych obcanov, dokonca si preniesli sidla firiem do zahranicia a doma vystupuju ako zahranicne firmy. Stale som presvedceny, ze tieto skutocnosti so dovodom na novu revoluciu. Nie klasicku, ale internetovu. Zvlastne, ze ju este nerealizovali tisice IT-ckarov. Vsak oni su tiez iba nadennici, ktorych zdieraju ti, cez ktorych prechadzaju zmluvy na ich pracu.
Odporúčame