Prave pretoze ju poznam takto pisem. Na dvoch stolickach sediet je vzdy velmi riskantne. Spadnut medzi ne sa potom prihodi dost casto.
Minule tu po mne chcel niekto, aby som uvadal, ze ktory clanok zmluvy vstupu do NATO nedoddrziavame:
V polovici marca 2003 poslali všetky krajiny, pozvané do NATO list....K listu bol priložený zoznam záväzkov, ktoré sa ašpirujúca krajina zaviazala naplniť pred dosiahnutím a po dosiahnutí plného členstva v NATO.....V spojitosti so vstupom si SR uložila úlohy zúčastňovať sa procesu plánovania a budovať ozbrojené sily, plne kompatibilné s NATO. Táto úloha sa uskutočňovala a stále uskutočňuje v dvojročných cykloch prostredníctvom Cieľov síl.
Prebrane zo stranok Ministerstva obrany https://www.mosr.sk/vstup-do-nato/?mnu=288


