Vy traja ste bud taki naivni alebo si tu z obcanov vedome strielate. Uz to ake maju informacie o jednotlivych kandidatoch tie institucie, ktore maju v svojich pracovnych povinnostiach informovat o vsetkom co sa dotkne buducich prognoz vyvoja vztahov statov EU, v dalsich direktivach, ktore priebezne dostavaju zariadia, ze prezidentom bude nekonfliktny clovek. Orbanovi ak nezmeni svoje postoje a chovanie zariadia, ze skonci. Ved je to nakoniec aj spravne, ze sa spolocnym usilim vacsiny statov pre Europanov snazia vytvorit vseobecne dobre podmienky na zivot.
Po Europe je velke mnozstvo emigrantov aj zo statov V4. Predprevratovych aj poprevratovych. Tito sleduju pomery v krajinach ich povodu. Pomery ake su u nas, v Cechach, Madarsku a Polsku ich pohorsuju. Maju vyssie hrube prijmy ako by mali doma, ale platia ovela vyssie dane ako nasinci doma. Vedia, ze z tych dani putuju obrovske ciastky do vychodnej Europy. A este je tu vo vyhlade dalsie streckovanie ako ho predvadza Orban.Neprijme sa.


