Dobre to analyzujete, ale koncit tym, ze svet prestava fungovat , cely system sa zruti, to nie su dobre zavery a poucenia z krizoveho obdobia. Pochybujem ci nemate blizko k Chmelarovi, ktory podobne minule v Markize zaradil korupciu ako sucast nastoleneho systemu spolocenskeho usporiadania a vyzyval nie na boj proti tvorcom a ucastnikom korupcie, ale iba na postupnu prestavbu systemu na lepsi.
Ked priami ucastnici intenzivneho odhalovania vinnikov toho v akom stave su politicke a statopravne prostredia na Slovensku uvadzaju, ze je uz verejnym tajomstvom existencia BLACK PR (ciernych personalnych vztahov doslovne), o ktorych priami svedkovia vychadzajuc z ich ucasti v tychto strukturach v minulosti svedcia, ze ide o mafianke zoskupenia dobre odmenujuce svojich platenych agentov v priemere vo vyske 15 000 Eur mesacne, tak sa my obcania pytajme naco je nam takyto stat, naco su nam taketo represivne zlozky voci kriminalite (SIS,prokuratori, sudcovia, policajti i armada), ked nefunguju.


