Kuponovu privatizaciu nebolo treba zastavit, ale naopak stat mal dozerat na to, aby obcania ako akcionari boli chraneni pred stratou hodnoty nimi ziskanych akcii a stratou samotných akcii. Ale ked to tak dobre poznate to dianie z tej doby, opytam s Vas odkial mal taky Hatina, Poor i dalsi tie obrovske peniaze v tych rokoch na privatizaciu obrovskych podnikov. Napríklad Slovnaftu Hatinom, ked zaplatil udajne 4 miliardy Sk, co sa rovna cca 133 miliónom Eur, odkupenim od statu. Potom ked hrozilo, ze sa bude musiet s akciami podelit so statom, teda s nami obcanmi, tak Slovnaft predal madarskemu MOLu so ziskom. Ale vsetky peniaze mu zostali. Takých lupeznikov bolo par stoviek po celom Slovensku. Boli by si to dovolili, ak by meciar na nejakom vyrocnom zhromazdeni HZDS v Zlatej Idke nepovzbudzoval svojich privrzencov k takejto lupezi storocia?


