Nuz darmo sa snazite to prekrucat. My dnes nevieme kto to presne obsadzuje tie hotely a ako casto. V minulom rezime vacsina z nich sluzila na odborove rekreacie. Teda vacsinu roka tam travili bezni pracujuci a bola snaha striedat tam co najviac ludi.
Vsimnite si tie ceny. Kto ma na taketo pobyty v roku 2018/19 ? Urcite to nie su robotnici s hrubou mzdou necelych 1000€, cize cistou cca 800 €. Ale je to pravda, ze mzda u vacsiny pracujucich je takato vysoka? Urcite nie. Tak ako pise vyssie p. Law_Abiding_Citizen je to tych 600 az 650€. Dvojpostelova izba za noc cca 200€. Pojdu ludia s takymito prijmami byvat do takychto drahych hotelov?


