Ludia spamatajte sa. Takeho Marceka treba pri stretnuti kopnut do r..i. My tu mame ine problemy:
- devastacie skolstva na vsetkych stupnoch a s tym spojeny upadok vzdelavania
- nevybudovanej dialnicnej a cestnej siete potrebujucej rekonstrukcie,
- nefungujuceho zdravotnictva,
- vyciciavania penazi od obyvatestva cez neustale umelo vyrabane naklady v sluzbach a vo vyrobe, teda najpr vo vyrobe ci uz je to priemysel, polnohospodarstvo alebo lesnictvo a z takto umelo vytvaranych ziskov problem z toho, ze sa vyvazaju do zahranicia,
- prebujnelej byrokracie vsade vo verejnej aj statnej sprave,
- zo zbytocneho prebyrokrtizovania vznikajuce haldy neriesenych stavov a situacii, a pod.
Urcite by ste vedeli doplnit nieco z tychto celospolocenskych problemov aj Vy.


