Zimomriavky z programu SaS
Nielen v pripade nemocnic, ale v comkolvek co sa financuje z verejnych zdrojov, sa da rozkradaniu zabranit totalnou kontrolou financnych tokov a prevodov majetkov aj do/zo zahranicia. Tiez zrusenim bankoveho a obchodneho tajomstva. Nuz ale ked Fico povie, ze kontrola uctov v bankach komukolvek a kedykolvek je v demokracii nemozna, tak to potom je z toho jasne, ze vsetci v politike chcu kradnut. Praviciari to vzdy presadzovali tie tajomstva, ale nedodavali, ze sa tym pomaha k legalizacii zlodejskych financii.
Potom co mi este opakovane vrta hlavou: Po roku 1989 sa predsa hovorilo a kratku dobu aj dodrziavalo, ze v politike nemoze byt clovek, ktory zaroven podnika. Zdovodnovalo sa to tym, ze by bol v konflikte zaujmov. Potom sa potichu od tejto prisnej poziadavky zacalo ustupovat a neskor sa dokonca zacalo propagovat, ze iba uspesny zbohatlik patri do politiky, pretoze vraj ked sa vedel "postarat o seba", tak sa bude vediet postarat aj o obcanov (Tothova po privatizacii). Nebude kradnut!