Nuz keby to pravnicke vzdelanie bolo v tom obdobi, z ktoreho su uchadadzaci o posty ustavnych sudcov, malo adekvatnu uroven a absolvovali ho iba uchadzaci splnujuci podmienky a naroky na studium prava, tak by mohol pan prezident pristupovat k menovaniu sudcov tak formalne ako si to Vy predstavujete. Lenze uchadzaci na tieto posty vzisli z obdobia pred 2016-40+22=1998 a o vybere na studium prava, urovni studia i poctivych ponutkach, pre ktore pravnici isli studovat pravo v tomto obdobi sa da uspesne pochybovat.


