Znevazovanie oponetov ? Takto diskutujete KKSmerGrecko ?
Ked byvaly premier sa vyjadril, že neplatíme cudzincom ak si nieco postavime sami, tak to je naozaj pritazlive pre vacsinu Slovakov nepustat vyvoz ziskov. Ono by to bolo pekne ak by nam to ti cudzinci stavali a zakladali podniky nezistne. Lenze im ide v prvom rade o zisky. Je iluziou kedze ide o podniky s monopolnym postavenim si robit nadeje, ze my svojou spotrebou alebo jej odmietanim, vyuzivanim alebo nevyuzivanim sluzieb, budeme riadit ceny za vyrobky, energie alebo sluzby. Musim zial konstatovat o panovi Leskovi, napriek tomu ako som si ho doposial vazil za jeho postoje za cias meciarizmu a kritiku gaunera meciara, ze jeho zavery su nedomyslene.


