ako to hovorili rusofili?
iran vedie proxy vojnu proti usa do posledneho rusa?
ako to hovorili rusofili?
iran vedie proxy vojnu proti usa do posledneho rusa?
Rusofili, rychlo kurte, lebo pomrznete.
Treba minut tankery.
teraz by mal putin vyhlasit "ja som to nebol!"
ako bart simpson v istej casti simpsonovcov
ved putin nemoze ani za vojnu, ani za zivotnu uroven v rusku, ani za korupciu, nedostatocny technicky stav mnohych veci v rusku.. skratka, ze rusko nefunguje dobre..
putin je taky bart - mentalne - ironia prirovnavat putina k americkemu serialu :D
a v dubaji su ake teploty teraz? chodia tam turisti?
a ked posunu dovolenky na september, nepomoze?
niektori ludia chodia, ked je more najteplejsie..
da sa suhlasit, ze to ovplyvni cestovny ruch v zmysle distribucie pocas roka, ale kategorizovat to ako no-go je priliz z cesty.
no-go je tam, kde je nizka osobna bezpecnost, kriminalita, vojna, ceny mimo rozpocet (pre danu kategoriu)..
jasnym faktovym komentarom si im prerusil kvikanie aspon na moment..
russacke svinky zostali obarene
taaak urcite, ale problem moze byt, ze ich moskva nema
:D
ak by to nenariadil zaspievat putin, hned by ho brala policia :D
teraz najviac rusofilov trapi, zevraj tatry su prazdne.. ze kvoli chybajucim rusom..
konecne si priroda oddychne od ruskych hulvatov.. :D
priroda si oddychne od ruskych hulvatov
zevraj rusi su tak nedockavi zabijat, ze sa zabijaju uz na ruskom uzemi
nastahuj si rusov domov
som casty navstevnik Tatier, davam platby hotelierom
haved tam nechcem stretavat
ani teba :D
a pochybujem, ze tatranski hotelieri su kriticky zavisli na rusoch.. skor vacsina z nich nesuhlasi s ruskou agresiou..
Podakuj sa putinovi :)
Ale snad par centov na spotrebu ziarovky budu Briti este mat.
Ua je nicena ruskom, ak im odpalili siet.. podakuj sa putinovi..
Zrovna tych rusov Tatrach netreba. Vyborne, to vyhovuje.
prezijeme to v pohode.. je to strasenie
sranda, europania su otvoreni, pohyby trhov predpokladaju uz mesiace dopredu.
rusky muzik si neprizna nic, ani v najhlbsom upadku.
asi si nepochopil myslienku..
preto Elon zacal po svojom riesit koniec konfliktu, aby usetril naklady :)
mali by s nim vyjednat rozumnu cenu ..
rusi vedial len kradnut.
za komunizmu kradli, po rozpade v demokracii kradli..
putin to aplikoval na oligarchiu - uz nekradnu vsetci, ale najma oficialne vyvoleni. vo velkom..
tento system mu vsak neumoznil dobehnut zivotnu uroven EU ani Ciny.
rusko smeruje k upadku.
tak nam to musel okorenit.
zatial 100k+ mrtvych ako nasilna snaha dikovat okolitym statom..
netreba si vsimat rusku namyslenost - ze oni cakaju na ponuky - staci dalej podporovat UA. UA ich vycvici, ze dlho nezabudnu, kto su ukrajinci.
vystrielali rakety, znizili tym obrannu schopnost ruska. idu na hranu.
k tomu ekonomika dole a vojenske strasenie nezabera.
ruske obyvatelstvo miziva nalada.
ked maju taketo reci, uz maju v gatoch..
Odporúčame