Dakujeme ficovi, ze uz nie je v politike
(A ani sa do nej netlaci..)
Dakujeme ficovi, ze uz nie je v politike
(A ani sa do nej netlaci..)
Oni si myslia, ze to sice vyrobil zapad, ale vsetko pochadza z ruskych surovin..
akoze tvrdit, ze putin napadol ukrajinu je "osočovanie diskutujúcich, s iným názorom"?
prichystaj si bicik - das ho panovi putinovi
ked nepride - co je asi pravdepodobnejsie - tak sa mozes sam ubicovat
coo? na ukrajine sa nebojuje? rusko si nepriclenilo uzemia???
hej, na ruskom obsadenych uzemiach ukrajiny sa naozaj nachadzaju loziska
rusi vrazdia kvoli surovinam
tomu uz otvorene polky trcia na vychod a cakaju na ruskeho barana prezleceneho za medveda
mozno by sa rusku darilo, keby putina uz davno vymenili
na tych fotografiach s inymi lidrami - zakrstly putin, vyzerajuci ako skarede kacatko
kto ma mat pred takym lidrom respekt?
rusko potrebuje feroveho lidra, ktory bude mat ferove riesenia, zivotnu viziu pre ludi a prirodzeny respekt
putin je taky maly napoleon, co len trucuje a kuje kgbacke pikle..
putin je pri moci ako dlho? okolo seba nasadil akych ludi?
oligarchov, zbohatlikov, vykoristovatelov, obycajny ludia nemaju motivaciu nieco tvorit
takze rusi su podla teba nesvojpravni chudacikovia a za vsetko mozu zapadni demokrati, ze od nich kupovali suroviny
vyborna realia, len tak dalej, podla takych pravidiel aj v tvojom osobnom zivote!
necakaj, ze niekto za teba vybuduje ekonomiku. rusi si mali budovat..
nenasli uplatnenie na globalnom trhu - nic - okrem toho, co vytecie zo zeme
(je to vysledok ruskej "pracovitosti" a "sikovnosti")
a toto usilie zahrna specialnu vojensku operaciu, zabijanie a nicenie energetickej infrastruktury susedom
well done, ruski muzici!
akoze chces poukazat, ake bolo pokrokove ZSSR a zapada zaostaly. oprav ma, ak sa mylim.
no sudruh, pravda je taka, ze rusko je doteraz zaostale v mnohych civilizacnych aspektoch.
aj diera v zemi sa na vykonavanie potrieb najde v rusku.
v jednom mas pravdu, sudruh - aj v rusku su niektori ludia sikovni - pri tej vacsine prepitych. za ZSSR ostali pracovat v ZSSR, inu moznost nemali. (napriek vazeniam, represiam inteligencie.. nutenia.. aspon sa venovali, comu ich zaujimalo). dnes je obdivuhodne, ak ostanu v rusku. pravda, sudruh, je taka, ze odchadzaju..
Jasne, najdi si opusteny ostrov :)
V takom rusku je taka sloboda, hned sa mozes podielat na budovani, napr dostanes povolavaci rozkaz.. :)
Vies co, aj zobrak ta ovplyvni, ak ti rozreze privod do domu, alebo kolesa na aute. Moznosti vzdy su.
Ak si vsetko vies sam vyrobit..
Tuna si ludia mohli ist do urbara na drevo, ale sa im nechce. Nestoji im to za tu lopotu. Sami prist, narezat, odviest, ... Su aj tu moznosti na samostatnost.
Treba si ist skusit zit do ruska..
Denacifikacia
Demilitarizacia
Desatanizacia
..
Vse tko su to zastierky na desanitaciu, ktoru ruske ozbrejene sily spustili na zaciatku specialnej operacie.
Desanitacia - odstranenie ukrajinskych zachodovych mis a ineho kupelnoveho vybavenia.
zostanu, ked budu verit, ze na slovensku to ma zmysel.
takze ak budeme mat vladu, co kradne, minus
ak budeme mat vladu, co nevie, minus
tak si vyber :)
Odporúčame