predpoved pocasia ma vacsiu vahu
:D
predpoved pocasia ma vacsiu vahu
:D
ale rusacikovia, nejde o vstup UA do nato, ale vsetci su nastvati, ze nasilne terorizujete staty naookolo
8 rokov, 8 rokov, 8 rokov, od zabratia krymu
od krymu 8 rokov, 8 rokov 8 rokov nepocuvali ste
rusko zabija, kradne, obsadzuje
8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-8
toto je trollia hymna
Nahodou, dava uzitocne info
uz rusi citiach koniec, ked maju chutky na rokovanie?
vystrielane ruske rakety.. uz chybaju..
nove systemy pre ua.. sa dodavaju..
ruske verbovanie.. ako v lete na saniach..
vojnu vyhra ekonomika a ta ruska to nebude
rusaci nevedia pouzivat ukradnutu techniku. vystavia si ju ako korist v obyvacke.
Naopak. Rusko zobralo Krym, dalej vojensky rabuje a kradne ukrajinske uzemie, majetky, suroviny, zabija..
Verzus nejake rozpravky o utokoch na rusko. Este raz. Nikto nezautocil na ruske uzemie, rusko ma atomove zbrane.
A ze UA vlada neboli putinovi lokaji, ako to ty nazyvas.. Maju pravo na sebaurcenie.
Analogia. Ked mas navstevu v tvojom byte, ma ti prist sused rozkopat dvere, ze co si si to dovolil, ze si nepozval jeho?
A akym sposobom islo rusom o holy zivot?
Maju atom, nikto na nich nezautocil.
Aby si si tu pesnicku neidealizoval na obhajobu ruskeho vpadu na Ukrajinu..
Je to vojensky boj ruska proti Ukrajine, ktoru podporuje takmer cely zapad a dalsie krajiny.
Hranice prekrocili ruske vojiska.
rusi bojuju na ukrajine, ale vojnu riadia usa.
chudaci rusi, musia ich riadit americania.
kto riadi lavrova?
akoze to je uspech pre velkolepe rusko?
priaznivci ruska ocakavaju velku vyhru, zazrak.
proruski blogeri by si priali armagedon a obsadenie pol zemegule.
putin je kritizovany za mobilizaciu, za slaby postup, za slaby protiutok, pritom pointa tkvie vo vycerpanych zdrojoch ruska.
posledna silna moznost ruska - civilizacny armagedon - nedava zmysel.
vysledok "specialnej operacie" nebude oslnivy.
putin bude opat natahovat, skusat, vymysli dovody a vyhovorky na obhajenie ciastocnych (ne)uspechov.
podobe ako u nas, dlhe roky trvalo vytriezvenie z meciarizmu, nacionalizmu, ficoizmu..
kedy vyprcha ruska hrda predstava o nadradenosti nad okolim?
tak rusi vystrielali rakety.
nebudu piect chleba, budu doplnat rakety.
snad maju v zasobe aj tie vojenske delfiny, co mali strazit kercsky most. bude ich treba.
:) pobavili ma obe reakcie.
svoje skusenosti mam, viem posudit. (uz som napodobnil a bolo to lepsie ;-) su ale ine dovody.)
presviedcat nikoho nemusim, nesiem za seba zodpovednost.
len ma mrzi, ze si slovaci zatvaraju oci, ze nie je co vylepsovat, hlavne ta hrdost..
Nechce sa mi pisat.. robis z narodov a ludi nesvojpravne osoby.. to ze usa moze teoreticky nieco vyhovovat, neznamena, ze to je jediny faktor v situacii. Ignorujes ostatne. Pre ukrajincov su tu dolezitejsie faktory..
Ale v jednom ma pravdu. Je to tu nanic.
Uz som sa tolko veci naucil robit v zivote, a stale to dobre nestaci na Slovensku.
Asi som sa nenaucil kradnut..
akoze kde mier?
opat, nejak si pleties, kto kde prekrocil hranice.
ked sa vratia, bude mier.
ale o tom rozhoduje putin..
ci myslis nejake ustupky? akoze ukrajinci maju nieco obetovat? co take strasne urobili, ze im rusi vojensky kradnu uzemie, bohastvo, stavby, suroviny?
pleties hrusky s jahodami
eu ma niest zodpovednost za putina?
nech uz rusaci prestanu s tym vyvrazdovanim na ukrajinskom uzemi
ukrajinci sa brania.. rusi si zasluzia priucku
Odporúčame