A kedy ocakavas pad ruska?
A kedy ocakavas pad ruska?
spinavu hru
a co, na obranu svojho uzemia mozu rusi pouzit jadrove zbrane.
akoze sa im to nepaci v pripade ukrajiny?
Nasa ekonomika peniaze vyraba, ale su tu taki ludia ako pociatek, ktory nevahal a vytuneloval za bohatu proviziu projekt.
Ako skor sa spytaj, preco takych dezolatov volia ludia. Aj potom, co sa ukaze, ze iba kradnu pre seba.
na tom videu dokopy nic nie je.
v kremli rozmyslaju este horsie.
text v pripade ruskych propagand nie je podstatny
staci rozumiet realite
a teraz zacnu vyberat muzea z 2. sv vojny
A uz ho rozparcelovali? Zatial ho parceluju putinovi vyvolenci. Klientelisticka oligarchia.
Ale putin nezacal vojnu, ze?
Ak aj by to bolo take klucove a pravda, putin tomu nepomohol. Posielal dovolenkarov zvysovat problemy
Ludia pisu rozhorcene komentare, ale otazka kto zacal prvy. Mne sa zda, ze zabijat vo velkom zacal putin..
To analyzoval nejaky troll? Ze silny rubel. Keby to zodpovedalo realnej zivotnej urovni..
Rovno uz zacni citovat fuhrera, ty neviniatko
Lenze ked si papalasi volia sami seba neobmedzene, tak to je diktatura.
Svet si vytvara problem. Dlha moc deformuje myslenie.
Skor ci neskor sa najde magor. Vid putin a chutky zabijat a dobyvat.
Preco iba 70% inflacia? Mal si dat 250%.
Podakuj sa putinovi.
Zaujimave, ze UA vlada sa strieda, ale putin nechce odist. Asi je rusky agent.
haha, sa spamataj, takto svet uz nefunguje, a ani uz nebude
existuje x komodit, ktore su obmedzene
schopnost tvorit nove veci je daleko silnejsia ako vlastnictvo zlata zavreteho v nadobe
vsak si zaloz zahradu, chov, a produkuj si potraviny
aj rozum by sa zisiel
vsak vieme, kto je najvacsi zlocinec dneska
a ty prestan pozerat filmy
Odporúčame