tieto auta budu take chyrne, ze budu po nich tuzit ludia na zapade
.. nemali by vstupit na burzu? tesla by klakla.
tieto auta budu take chyrne, ze budu po nich tuzit ludia na zapade
.. nemali by vstupit na burzu? tesla by klakla.
Si trapny, stale vyhovorky .. nic hodnotne
Tipujem, ze z matematiky a fyziky viem viac ako ty. Ale dobre. Hlavne, ze ty sa vyjadrujes. Aplikuj svoje doporucenia najprv na seba.
Konstrukcia nebola v poriadku.
Stlacenie nudzoveho tlacidla nesposobilo vypnutie ale vybuch.
O tomto spravani operatori neboli informovani, lebo sa utajovalo. Chceli zachranit, ale vybuchli..
Kladny dutinovy koeficient.
najvacsi uspech KLDR - v pandemii su pozadu len dva roky
putin u vestice: vidim - vezies sa v limuzine, velke davy okolo.. a co, mavam im? ... vidim - nie, truhla je zavreta..
v kremli su akysi nervozni, ze im nejde karta
uz kapitulovali?
harabin uz snuje sud pre ludske prava, je to majster odskodneho. .. resp. sa vyzna v procesoch, v zmysle obycajny clovek nic nezmoze, kto sa vyzna v kluckach, zmoze..
potom, co sa vymenoval za vitaza prezidentskych volieb, je ale jeho dusevny stav diskutabilny
objektivne - a nerobia to kotlebovci a ficovci?
ale u nas nie je motivacia sirit take reci... ukrajina prekvapila obranou a kazdy rozumny chape, ze sa brani, ze ich napadli rusi..
rusko zlyhalo v ocakavaniach a jeho situacia sa zhorsuje. je prirodzene, ze niekto v rusku na to upozornuje.
na teba. ked prebehnes k rusom
Andriuščenko zverejnil aj fotografie znázorňujúce nápisy na bombách, ktoré naznačujú, že boli zhodené v reakcii na víťazstvo Ukrajiny v Eurovízii.
„Pomôžte Mariupolu – Pomôžte Azovstaľu hneď teraz“.
Boli to slová, ktoré vyslovil spevák ukrajinskej skupiny Kalush Orchestra po víťazstve v Eurovízii.
Rusko bolo zo súťaže Eurovízia pre vojnu na Ukrajine vylúčené
.. asi chcu niektori rusi byt vtipni..
.. na bombre pre rusov by naopak mohlo byt bratricku zavirej vratka
Takze treba odkrojit z okresov? Co tak mesta? Alebo rovno domy?
Aj Slovaci kupujuci domy v Madarsku, Rakuzsku, v okoli Ba, by mohli byt pricleneni k SR?
A velke Madarsko kedy u nas usporiada referendum? Alebo aspon uzna nezavislost juzneho Slovenska, casti Slovinska, Chorvatska ..
Ved to je najvyssi stupen demokracie podla ruskych trollov.
Ako cudzi stat moze vyhlasovat referendum na inom uzemi?
To je akoby sused uzival vas pozemok a potom vyhlasil, ze je jeho ..
niekto place ake je su teraz energie drahe, ale tymto si rusko chysta piesocek, aby energie boli drahe navzdy
.. ked nic ine nevedia robit .. len ovladat..
tie pusky vyvinuli v ZSSR po tureckej vojne 1891
riadeny kapitalizmus obmedzuje monopoly, kartely - obmedzujuce hospodarsku sutaz
ale medzinarodny trh aj tak nie je kapitalizmus s dohladom
Ze ti Rusi neprisli na to, preco nie su s nami kamarati. Tak bude NATO. Finska ludova piesen ..
Tak co je to ten zapadny svet, ako sa tvrdi v predch. prispevku? Cize vela krajin, ale na celom svete?
Inymi slovami priznal, ze uz maju zoznam na "denacifikaciu". Ze planuju obsadzovat aj nadalej.
Odporúčame