preco teraz ruski trolkovia moralne nechcu, aby sme platili poliakom za lietadla?
(ked ani my nic pred ruskou okupaciou nemame davat zadarmo)
preco teraz ruski trolkovia moralne nechcu, aby sme platili poliakom za lietadla?
(ked ani my nic pred ruskou okupaciou nemame davat zadarmo)
vsak mohla sa vyjadrit, preco tak hlasovala.
volici si mohli urobit nazor. otvorene karty.
neotacaj argumentaciu. fico je synonymum korupcie. hlasovat sa ma verejne.
poslanec fico ziada tajne hlasovanie.
aby mohol kupovat poslancov. ved peniaze vyriesia vsetko. najma teraz, je ochotny zaplatit cokolvek, ide o jeho osobu.
toto je dalsi dokaz jeho skorumpovanosti.
v pripadoch inych hlasovani, zneuzival verejne vysledky, a stval ludi proti poslancom.
nech sa hlasuje verejne.
tento argument neobstoji. skryvat sa za ludi.
namiesto vzoru, byt moralny priklad, rozbija spolocnost a vyuzivat vsetky nespokojne nalady.
nech sa zodpoveda 100 x viac ako bezny obcan.
joj, kolko si uz zaplatil pre nasich ludi za ich posobenie vo vlade
a globalna politika je co?
co si niekto povie?
nema zmysel byt radsej clovekom a citit zodpovednost za zivot a poslanie nas vsetkych?
(radsej blabotat o rozdeleni sveta a jadrovych zbraniach?)
to su paradoxy.
raketa urcena na znicenie sveta ma zabezpecit mier.
Ma zarucit bezpečnosť „detí a vnukov“, alebo znici zivot na zemi. (Druha vetva v ruskej logike chyba.)
Mami, a kolkokrat sa este vyspim a bude koniec sveta?
Zijeme v takomto svete?
ak si niekto mysli, ze rusi vyslobodzuju ukrajincov, tak je riadne drbn.ty
rozumna rec s takymi osobami nie je
maju v hlavach mierove poslanie ruskej armady, vsetko ostatne je zle, nepride im divny nasilnicky sposob a ako dlho rusi "vyslobodzuju"
spochybnuju vsetko, aj pravo na zivot
nepochopili skryte posolstvo. napis bol naopak, aby ho mohli vidiet ruski piloti letiaci po oblohe (modrej :P )
aj al capone odsudili za danovy podvod, nie vrazdy.
vrazdy si pekne kryl. fico chobotnicu, korupciu.
neciti ziadny hriech, ziadnu zodpovednost za to, co sa tu dialo.
https://www.youtube.com/watch?v=Uv3NUndKrww
https://www.youtube.com/watch?v=zZE5aMxpMSk
.. dlhodobo ma problem s ubytovanim, nemoze si dovolit vlastne.
moze to vnimat ako sancu, o ubytovanie sa postara stat.
bez korupcie.
pozeraj rusku tv, tam budes vidiet rusov
kup mu akcie z bastrnakovej firmy, prispej
2 zakladne na Slovensku sa zda byt poriadny kec.
naco 2?
zakaz dvojiteho obcianstva pre ruskych obcanov.
to by mohla pochopit aj proruska verejnost, lebo obdobne nariadenie zaviedol aj Fico :)
vsetko dokopy - spokojnost obyvatelstva, ekonomika, aj spokojnost a straty ruskeho vojiska.
je zrejme, ze sa velmi snazi potlacit nespokojnost obyvatelstva s ruskymi stratami. v prihovore sa stavia do polohy citliveho vodcu, aby ochranil kazdy zivot ruskeho vojaka. (pravda je niekde inde..)
Ta raketa by sa mala zapichnut ako totem do zeme a ruski trollovia by okolo nej tancovali a klanali sa jej.
Splnila by ucel.
Okrem toho Rusko dava vysoke peniaze (vzhľadom na HDP) na armadu a na ine ostava malo.
zabudol povedat, pre koho robi tu politicku pracu.
zevraj ju nezastavi. NASI LUDIA!
Uz im dali po prstoch?
Odporúčame