Ta raketa by sa mala zapichnut ako totem do zeme a ruski trollovia by okolo nej tancovali a klanali sa jej.
Splnila by ucel.
Okrem toho Rusko dava vysoke peniaze (vzhľadom na HDP) na armadu a na ine ostava malo.
Ta raketa by sa mala zapichnut ako totem do zeme a ruski trollovia by okolo nej tancovali a klanali sa jej.
Splnila by ucel.
Okrem toho Rusko dava vysoke peniaze (vzhľadom na HDP) na armadu a na ine ostava malo.
zabudol povedat, pre koho robi tu politicku pracu.
zevraj ju nezastavi. NASI LUDIA!
Uz im dali po prstoch?
Ved aj keby. Mafia sa nemoze dozorovat mafiou?
Roberta Kaliňáka a Roberta Fica bude ako advokát zastupovať z korupcie obvinený bývalý sudca David Lindtner. „Boli by sme najradšej, keby celú kauzu dozorovala generálna prokuratúra,“ povedal.
CHACHA!
Kto by dozoroval generalnu prokuraturu? Mohla by specialna :)
lebo by ich vsetci hadzali do kosa. slovaci nie su zodpovedni.
mohol si ich zobrat spat a vratit neskor.
ale naco. ked sa niekto snazi, budeme sabotovat.
nechces napisat nejaku komunisticku basen?
to je take hladenie vlastneho ega, bez smerodajnych faktov.
Ved to. To je pre nich relativny pojem.
Netreba prekrocit ani ich hranice a uz su vysoko ohrozeni.
Tak bojuj proti všetkým vojnam
Tvoja argumentacia sa neda pochopit
A este si zelaju trolli tu atomku od Ruska, vsak je to podla nich ospravedlniteľné. Namiesto toho, aby to odsudili. Asi vam ju treba .
To by sa muselo rozobrat po jednom. Ak mas dokazy, tak ich predloz.
Uz lezie na nervy spominat vsetky konflikty od 2 sv vojny a ospravedlnovat rusko.
v 2. sv. vojne by ju kludne pouzila kazda strana, aj japonci, aj hitler, aj stalin (ten, co zavrazdil asi 20 milionov svojich). take boli okolnosti.
jasne, ze to bolo nespravne, ako cela svetova vojna!
ani utok na ukrajinu nie je spravny!
dnes sme trochu iny svet!
okolo ruska by postavil magneticke pole, aby neprenikol ani neutron!
my sme autodenacifikacni (snad.. vid kotleba)
ale ruske chapanie tohto terminu je odlisne.
a zabudol si na volby. potom si zvolia potomka toho isteho diktatora?
rusky postup:
1. my mame zbrane a mohli by sme ich pouzit
2. ale my sme ti dobri, nemame ziadne zle umysly, nepouzijeme ich - vydychnite si, uvolnite sa
3. aha! rusko je ohrozene, treba denacifikovat
4. PREKVAPENIE! BUM! nasa hrdost je nadovsetko!
vsak nech si robia protiopatrenia, ale nech nikto nehovori, ze sucastny stav rublu je trhovy stav
Odporúčame