sauron, zlo z kremla. zakazal vysielat gandalfa.
sauron, zlo z kremla. zakazal vysielat gandalfa.
Kto stale rozbija? Putin.
Kto nechce zastavit utoky? Putin.
Kto sa brani? Ukrajina.
Mozno vyhovuje a co ako? Rusko ju zacalo.
Koho vojna je to, sa neda tak jednoducho tvrdit. Vojna je v Europe. Je to predovsetkym nas priestor. Usa sa do toho tiez miesa, ako spojenec Eu a podporovatel demokratickych rezimov.
Podla mna to je viacej Europska vojna, ktora oslabi staty tam, kde sa deje. Eu a Rusko.
Tak da sa to pochopit, ked maju vojnu. Chcu pomoc.
Lenze my v EU nechceme bojovat, ale ani nechceme byt napadnuti. Do istej hranice.
To nema jednoduche riesenie.
Ma Rusko na nas pravo zautocit, ak dame silnejsie zbrane UA?
Podla mna nie. Ale Rusky rozum je arogantny.
Moznost A: Ich system treba oslabit pomaly. Musi to dlho trvat, ak ma byt riziko riadene. Bohuzial.
Ale UA nenechat padnut.
Mala pomoc, stredna pomoc, velka pomoc - to su alternativy, vyhodnotte si ich. Iba tak teoreticky cisto opacna krajna moznost: Ako by zareagoval Kremel, ak by sa k UA hraniciam presunuli jadrove zbrane?
Mozno by sa dokazal rozumnejsie rozpravat.
ty si iny fajnsmeker.
co povedal, ze neznicili tanky, bojove lietadlo, atd?
kazemu je jasne, ze sa tu jedna o objekty, ktore sa vymykaju VOJENSKYM cielom.
hlavne ze nema to one ako putin v hlave
nie, ale riadi specialnu operaciu podla planu :D
stazuj sa putinovi
vsak putin podnikne mierovu misiu a doda im obilie - zadarmo - mierova misia :D
asi rata, ze putin sam skoro neukonci specialne operacie :D
Zapoj svoj mozog preco stale predavaju. To boli reci. Realita je stale ta, ze potrebuju peniaze. Ti "najlepsi a najsikovnejsi" Rusi.
o co ti ide? :)
ukazat, ze aj ked to rusi pokaslali a su na tom horsie, tak to nevadi? :D
aj narodenie je taka spolocenska hra.
marxisti to ekonomicky uz skusali inac a ako dopadli..
bez motivacie ani pes nesteka. ak najdeme system, kde budu ochotni ludia pracovat "zadarmo", alebo aspon trvalo efektivne s konstantnou mzdou, nebude treba investorov.
mal by byt ciel ludstva si uvedomit naco sme tu, ale akosi to nejde.
Naozaj, ti Rusi uz ukazali svoje limity. Hlavne mentalne.
Bratricku, nevzlykej
Nezvaný host, chlap v poloze vleže
Zlou lekci ti dal o člověku.
Zima je, králíčku, dravci jsou němí,
Příteli, človíčku v sousední zemi,
Taky tě bijí?
sojgu - hrdinsky padol v kozennom kresle v kancelarii/v bunkri.
podla putina byvali generali zomieraju strasnou smrtou.
to je ono! sme ocipovani!
:D
.. bohuzial myslite na to vzdy, ked lyzickou vyjedate hocico z plastoveho kelimka!
a co sudruhovia, bez propagandy? ja ze gazprom najprv vyzve sudruha putina, aby zaviedol platby len v rubloch. ze si to ziada trh. ze to nie putin, ale gazprom to vidi ako jedinu cestu proti zahranicnym imperialistom. putin bude chvilu dobracky otalat, ale nakoniec privoli nazoru gazpromu, lebo zapad porusil vsetky zmluvy.
tak naponahlo, sudruhovia, ze nestihate? rovno vysledok?
Odporúčame