o com im islo, uz nevyslo. uz si moc nemozu vyberat. rozbijaju, kde je UA obrana, cez mrtvoly.
o com im islo, uz nevyslo. uz si moc nemozu vyberat. rozbijaju, kde je UA obrana, cez mrtvoly.
pedro tie klamsta a prekrucania ti nestoja za tie peniaze
kredo ruskej armady
Z - zabijanie
Z - znasilnovanie
Z - zlodejiny
strielat kradnut znasilnovat - zakladne a uplne schopnosti ruskeho vojaka
ze sadisticky ukrajinsky vojak vs ustupujuci rusky molcik asi zrejme na vylete .. to "trochu" prekrucaju :D
pride ruske vojisko, v pocte stoviek muzov alebo viac, precese oblast, striela, prehladava domy.
popri tom maju asi ludia stat v oknach a fotit.
ja neviem, ci si na hlavu, ludia sa pri prvych vystreloch utekaju skryt.
uvedom si, ze to nie je jednoducha situacia. nejde jedno auto okolo domu, ze si ho odfotis. vsade su rusi, zbrane, technika, strielanie, vyliest znamena smrt. trosku si predstav tu situaciu.
budes natacat z okna?
akoze mali sa postavit pred rusov a fotit? :D
tomu snad neveris. kazdy radsej zdrhol, resp. bol zavrety, skryty. ked videli rusi niekoho natacat, branit sa, co si myslis, co sa s nim stalo? rusi to vycistili.
po pritomnosti ruskeho vojiska sa naslo mnozstvo mrtvych, je vela svedkov, napr znasilnenych zien
neviem, co este chces
Nahodou dobra ironia. Ide mu tak dobre, ako ruskej propagande.
Co by sa dalo cakat od zoldnierov. V armade su preto, aby si v rusku ako-tak zarobili. Ziadni mierotvorci, ale horda schopna kraglovat hlava-nehlava - aj civilistov
Ale snad dokazes rozoznat, ze zabijanie a invazia nie je spravna
Treba medzinarodnu komisiu na posudenie
Referendum usporiadaju putinovi muzici, tiez sa nedozvies realny stav
Ok a co ak to niekto tak neurobi?
Alebo aj urobi a predsa niekoho zrani.
Zamer sa posudzuje podla okolnosti.
Co ak sa bude tvarit, ze zabezpecil a naschval niekoho zrani?
To je presne kotlebov pripad.
a co tak posudit zamer cinu?
tiez mozes hovorit, co chces, kym nebudes urazat
tiez mozes triafat noze do steny, kym netrafis cloveka
Nepoznas Zonu A? :D
Bolo to veľmi potrebné a prišlo to v pravý čas
a ako casto maju tie volby, ked nie je jeden. striedaju sa? :D
uz ti tu niekto pisal, ze mas ako priklad pouzit rimanov :D
takze ideme poriadne do historie? :D ok, mozno sa prepracujeme za rok k zabijaniu na ukrajine
ze LEN 40 zemi.. to je propaganda :D
privital by si uvalenie sankcii od nejakeho diktatora alebo africkej krajiny?
dobre snupes tie alternativne zdroje :D
Kazda situacia ma svoje aspekty. Proste to uz je vela, aby si sa bal byvat vedla Ruska. Kdekolvek, ak nie si Cina. Chore.
Odporúčame