Kludne ich budeme respektovat, ak budu civilizovani, nebudu napadat susedov, nebudu diktatorski, nebudu oligarchicki
Kvoli ekonomike ignorovat zabijanie ludi je cynizmus najvacsieho zrna
Kludne ich budeme respektovat, ak budu civilizovani, nebudu napadat susedov, nebudu diktatorski, nebudu oligarchicki
Kvoli ekonomike ignorovat zabijanie ludi je cynizmus najvacsieho zrna
Treba trochu rozlisovat suvislosti
bude patriot.. pridu nemci, neskor dostaneme nahradu.
ja to netvrdim .. obrat sa na blahu
priamo? akoze by vystrelili zo slovenskeho uzemia alebo by boli obsluhovane slovenskou armadou?
ale ked to hovori baran.. veriiiiime
pardon, ja ze to odpoveda cestovatel. na neho fakt netreba argument. je to konstatovanie.
a nejaky argument?
troluj dalej.
:D
fiiiha a neobsahuju ochranny system ako S300? :D
Nakoniec sa tej VB dari daleko lepsie ako napr Rusku.. Nechapes podstatu financii
DUMA je sama korupcia a ty tiez
trolom to nevysvetlis..
pre nich je dolezita propaganda
aha, to ti povedal putin?
zmier sa s pravdou :D
fico si kyda do ust. invaziu odsudzuje, ale hlada ospravedlnenie.
by som rad videl, ako pobratal tych dvoch ambasadorov.
s300 mimo rvhp boli s ochranou, nase by nemali byt
jedine z tvojej strechy. tam su najlepsie podmienky. :D
vykonanie mozno, ale verdikt suhlasi s medzinarodnym pravom. dalsia nosna institucia proti invazii.
rusko nema pravo na specialnu operaciu. (vyhlasili vojnu?)
Medzinárodný súdny dvor nariadil Rusku zastaviť vojenské operácie.
Rusko ale už nepatrí do civilizovaného medzinárodného spoločenstva..
bezpilotne lietadla od us :)
v tom lietadle nebude sediet nijaky clovek. iba algoritmy :D
rusaci mozu zacat superit, kto vydrzi dlhsie - stroj ci oni.
hehe, ruska horda je uz pokakana. uz diskutuje. zevraj im nerozumieme. zevraj nerozumieme, preco zabijaju.
Odporúčame