Uz ani ludia ho nepocuvaju. Chce vojnu, ludia nechcu. Nechce jadrove zbrane, ludia zase chcu. Cert aby sa v tom Bielorusku vyznal
:D
Uz ani ludia ho nepocuvaju. Chce vojnu, ludia nechcu. Nechce jadrove zbrane, ludia zase chcu. Cert aby sa v tom Bielorusku vyznal
:D
to, ze sme boli utlacovani ruskom, ma znamenat, ze budeme aj nadalej?
historia nech je historia. Buducnost nech je lepsia
Ako naucit rusov, ze clovek si je rovny? (Slovak a rus)
Komunizmus ucil o nepriatelovi, popieral rovnost ludi (robotnici vs vzdelani.. )...
Ako naucit rusov, ze clovek si je rovny?
Zevraj mnoho ludi tam bolo zverbovanych z prace, aby prisli - aj ked nesuhlasia.
To vyzera ako PR, aby Putin mohol v TV, mediach ukazat masivnu podporu a vymyvat mozgy
Rusi vyzenu kazdeho. Nenaucili sa zit demokraticky. Takmer vsetci im zevraj skodia.
Zevraj mnoho ludi tam bolo zverbovanych z prace, aby prisli - aj ked nesuhlasia.
To vyzera ako PR, aby Putin mohol v TV, mediach ukazat masivnu podporu a vymyvat mozgy
To je prosenie o zivot. Pan a sluha. Pan a otrok. To sa Lavrovi a Putinovi bude lubit.
Ani nie. Ine okolnosti
Nie sme obsadeni, nikto neobmedzuje nasu slobodu.
Nikto nechodi zatykat nasich ludi. Na cudzincov mozes byt kriticky.
A co bolo skor? Utok nacistov a potom odpor alebo naopak? Utok rusov a potom odpor alebo naopak? Proste je to reakcia na nieco skarede. A skarede este predtym a este predtym. Rusi narobili skaredeho vela - druhych zivoty a sloboda
a teraz berie? sme pre nich nieco ako ukrajina - ich byvaly satelit, maly narod, kt vlastne ani historicky nie je stat
nastastie sme v nato
ukrajina ma pravo na obstaranie obrannych prostriedkov.
my mame pravo predavat nas majetok.
ci sa to rusom paci alebo nie.
ludia stastni ako blchy, akurat nie su tam, kde sa striela (na ukrajine). to by sa tak nesmiali.
co uz s takymi ludmi. zblbnuti.
to sa neda pochopit. u nas su tiez mnohi zblbnuti z reci zlodejskych politikov, ale vojna je iny level..
ty poctar, hadaj kolko je asi hodnota tanku? vratane posadky a vycviku?
rusi uz nieco vymyslia. napr. drevene kolesa.
vojenske stihacie lietadla su obdivuhodna technika, ale
- sluzia na vojnu
- tocia sa v nich obrovske peniaze, kde sa isti ludia nabaluju
zaroven ich obdivujem ale je mi smutno
konecne mu nebudu smrdiet ponozky.. ani usta..
je to vzdusny priestor ukrajiny. moze ona rozhodovat. a hladat, kto sa na to podujme.
bezletova zona zabezpecena tretou stranou = nemoznost bojujucich stran pouzivat vlastne letectvo, na podporu, bombardovanie.. boje na zemi.. z vojenskeho hladiska vyrazdne obmedzenie
... ak by nato vyhlasilo bezletovu zonu - rusi by ju ignorovali a cakalo by sa, kto prvy vystreli.. ci hliadkujuce nato lietadla alebo ruske
Je to sialenstvo vyvolane inym sialenstvom ale najma zabijanim. To zabijanie malokoho nechava chladnym. Ani tych 47 tis. + Svajciarov nesuhlasi s Putinovym zabijanim. Nechcu podporovat niekoho, kto ma z Putina uzitok.
Pride muz na matriku zmenit si meno.
Ako sa volate? Hitler. .. No to je ale skarede meno. A ako sa chcete volat? ... Putin.
vypredane regale v rusku znamenaju, ze ludia sa maju dobre. maju totiz tak vela penazi, ze vsetko skupia.
(z prirucky "voloda radi pre beznych rusov..")
Odporúčame