Prekrucas, prosim ta.. Ja som reagoval na niekoho, ze je slnieckar, zlocinec, prirovnaval Goebbelsoviny?
Prekrucas, prosim ta.. Ja som reagoval na niekoho, ze je slnieckar, zlocinec, prirovnaval Goebbelsoviny?
Mal som na mysli to, čo je morálne si pýtať za prácu istej námahy.
Zobrať odmenu nezodpovedajúcu námahe, času je nemorálne.
Nie, že by nemal mať nárok na vyplatenie, ale prijatie je nemorálne.
Čo riskoval Bžán? On osobne mohol stratiť takmer všetko?
nereagoval som na preklepy, ale na osocovanie ... CHAPES?
ZLČINEC Goebbelsoviny slnieckar a pod
ja ze to bude nieco odborne.. ok, rad sa venujes polnohospodarstvu..
a policia, prokurator a sudca tiez? ty si ten najmudrejsi, ked ich spochybnujes?
neboj sa, vysvetlia mu to a on sa obhaji
.. veris, ze to dievca vymyslelo "samostatne" tu prezentaciu a medializovalo sa.. ?
nie, to nie je normalne..
podla zakona, zmluvy moze byt, ale nie podla dobrych mravov a ludskosti
spravas sa moc mechanicky
otrokarska, feudalna, ... spolocnost bola vo svojej dobe tiez normalna
to neznamena, ze myslenie sa nemalo nikam posunut
hehe, neviem, co to tak irituje urcitu skupinu ludi..
a co akoze nepochopia? co je korupcia?
pardon.. co to mate za vyrazy, ludia? ZLČINEC Goebbelsoviny slnieckar.. inym sposobom neviete reagovat?
(nechcem nikoho urazat, ale pisete ako z chlieva)
nepisal som o prepade nic
Môj otec je čestný človek, a je absurdné ak si niekto myslí, že má niečo spoločné s AKÝMKOĽVEK úplatkom.
.. chúďa dieťa. nastrčia ju ako PR bieleho koňa. dôveruje ockovi. len či sa aj zmluvy a súťaže na mieru nepočítajú za korupciu.
hahaha, to je normálne? mnoho ľudí robí mentálne náročnejšiu prácu ako Bžán a nemajú ani 1/1000.
ešte by ma zaujímalo, ako takú zmluvu získal a či bola provízia.
to kazdy lekar nerobi nic ine, len testovanie? akoze biznis? je problem v tych 13 eurach?
mnohi by to nechceli robit ani za viac.. ani tolko sluzieb mat ako lekari - robia aj 24 hod, aj viac. nie je to nic prijemne.
cize ak mozu testovat, to znamena, ze este nie je kriticka situacia?
zda sa, ze najlepsie je nechat, nech si poradi kazdy sam, lebo kazdy ma ten najlepsi rozum.. horsie, ked bude potrebovat pomoc..
uvodom: cislo nie je vsetko.. akym sposobom sa vie s tym spolocnost vysporiadat?
ale aj tak ta tvoja matematika je divna..
kolko bolo doteraz surhnne nakazenej populacie?
kolko to bude za 1 rok, 2 roky?
kolko by zomrelo bez pomoci? nemame pomahat?
ako rychlo by sa to sirilo bez obmedzeni?
vykrikujes, ze s ombedzeniami sa udrzuje stav povedzme 1% a to je podla teba dokaz, ze je to nezmysel mat obmedzenia?
.. ano, je to v istom zmysle "mierna" pandemia, nezabija vo velkom, ale uz pri 2% mame problem so sirenim a zdravotnictvom
prirovnavas opatrenia k nacizmu..
predstav si, ze mam lekarov v okoli.
videl som fotky, pocul pribehy.
ti ludia - lekari - sa nemaju cas umyt, ist na wc.
vsetko ti treba napisat explicitne?
a malu nasobilku poznas? cisla ti udu :D
a ine suvislosti chapes?
odpoviem ti tvojou psycho urovnou
vyhod tie postele na chodnik a kto bude mat problem, si tam lahne.
chod sa pozriet do nemocnice.
videl som, ako su lekari z toho spoteni, ...ty si lekar? hlavne, ze mas cisla posteli
sa nedivím, že vymýšľajú takéto veci.
vôbec nie je jasné, kto ako využíva výnimky.. na čo a ako často - riešilo by to evidenciu
vôbec nie je jasné, kto má akú legitimitu na výnimku - riešilo by to vyhodnotenie
ani polícia nemá dostatočný nástroj na preverenie na ulici - riešilo by to poriadok
ľudia sa pohybujú (nie všetci), korona sa šíri, nemocnice praskajú
lenže právnici povedia nehoráznosť. nepôjde to ani legislatívne, ani pre iné problémy. zavrieme fabriky?
jaj, mat pracicku na dolezitom miestecku a prilievat si do vacku, to je zabavicka..
kto by to povedal, za sa to zmeni na nocnu moru?
chuda moje
no to je dlhá debata a už nám dochádza vlákno
1. som opatrný v aplikácií záverov, je síce dôležité ako prebiehajú procesy, ale prioritný je výsledok a kategória deja. Myslenie, slobodná vôľa je možno nakoniec niečo iné ako ľudia chápu prirodzene. Ale ten proces prebieha, je to nezvratný fakt, a určuje dôsledok.
2. záleží na každom slove v týchto vyjadreniach, vynechaný prívlastok môže spôsobiť zlú interpretáciu. A čím ideme ďalej, vyžaduje to viac prídavných mien na stanovenie podmienok. Idea a princíp stále platia, ale ich popis nie je dokonalý. To by vyžadovalo analýzu slovo za slovom, so spätnou väzbou, aby bolo jasné, že myšlienka sa preniesla spávne.
super :)
(zredukoval si to ale na informaciu o hodnote 1 bitu :) tipoval som, ze to musi byt nieco, kde je kazde koliesko dokonale obrusene, aby sa otacalo - to by bolo zaujimave. lenze algoritmus konci, dalsie kroky nie su pretrebne. mne to nestaci na urcenie cloveka.)
Odporúčame