taka tras o ri tkka .. ak to uvidi pele, dostane slinu sa k nemu vratit.. mohli by tam spolu zit. to by bola romantika, zapad slnka a v pozadi oblaky z dimitrovky.
taka tras o ri tkka .. ak to uvidi pele, dostane slinu sa k nemu vratit.. mohli by tam spolu zit. to by bola romantika, zapad slnka a v pozadi oblaky z dimitrovky.
su nejake informacie, ze smeracki oligarchovia sa menili?
vyzera to na system protivah. obcas dostal ten, obcas ten.
v takom systeme ucastnici haja svoje zaujmy, plati, ako je kto ambiciozny, "sikovny" a co na druheho "ma".
ak sa niekto dostane na "kona", ma sancu prevziat moc.
vyzera, ze to nebolo uplne kategoricky riadene, resp. sa to vymklo z kontroly, chobotnica sa rozrastala, az prerastla unosnu hranicu.
vratane cinov, ktore coraz viac presakovali na verejnost.
tu pritomni sudruhovia, milovnici ficoklanu, ktorym nevadi korupcia, nech sa prihlasia
brainwashing, pedro..
>>>Takze za americke zmenky ktorými nesposoboli skodu 19 rokov
nie je argument. ak by sa im to podarilo, sposobilo by to skodu.. a riadnu.. o tom to je.
>>>Za smrt cloveka po jazde cestneho pirata lipsica podmienka
nikoho sa nezastavam. ale nastuduj si pravne principy. umyselne versus neumyselne zavinenie z nedbanlivosti
dufam, ze zoberies do uvahy aj ako sa budovalo zdravotnictvo za predchadzajucich 15 rokov.
preco je system podvyziveny. vies co, vytesujte sa tu, kolko chcete.. tomu zodpoveda aj vytvorene HDP.
ani nie. egoizmus nie je ze chcu refundovat naklady a znalosti na vyskum.
chcu aj zarobit, to uznavam. tam by mala byt etika. vyriesi to trh.
urcite budu jednat aj o poskytnuti licencie.
dojde aj k rozsireniu vyroby.
viem, zelali by sme si okamzitu dostupnost vsade.
aspon to zarobili znalostami a pracou.
plati porekadlo:
kto najviac kradne, ma najviac na rozdavanie a vyzera ako najvacsi dobrak.
furt sa preberaju chyby. na jednej strane zbytocne minute vakciny. na druhej strane sa ludia nechcu ockovat.
furt je nieco zle.
verim, ze toto je len taky bulvarny clanok a p. Visolajsky ako odbornik bojuje za systemove riesenie.
presvedcte ludi o potrebe ockovania.
nikto ti nic neda zadarmo.
ani cinania, ani usa.
O vine-nevine.
Čo život učí, svedomie mučí.
Pravda mlčí.
Hruď nablýskaná, či holá
- dvojtvárnosti neodolá.
Hľadá sa vina.
Jazda povinná!
Len chvíľa pred je nevinná.
(qwe v slabej chvíli)
ta tomu sulikovi treba dat skolenie jako pripajat pocitac v dubaji
kali s bodorom mu nemohli helpnut?
zazil som to
nehovorim tesne o stave, ked sa clovek prebera.
clovek sa dostane do stadia, ze sa preberie a ovlada svaly. ma moznost sa pohybovat.
>>> keď som potreboval na wc tak sanitár ma tam doprevádzal
ja som sa rovno postavil, lebo som citil, ze to zvladnem. spadol som - nastastie na postel.
sam som bol neposlusny pacient, nikdy som to nezazil, netusil som, ze ma telo nebude posluchat.
je prekrutena argumentacia tvrdit, ze sa pacient v urcitom stadiu nemoze pohybovat.
pacienti to robia.. necakaju na personal, sami sa chcu postavit..
pre tvoje poucenie:
Inac netusil som ze po opracii v celkovej anesteze si clovek sam sada do vozika, ja si muslim ze ani nevie kde je sever.
>>> pacienti sa po celkovej anesteze vedia postavit sami. pacientovi sa v pokoji zda, ze mu nic nie je. ked sa vsak postavi, zakruti sa mu hlava a spadne.
Ani pri najväčšej snahe sa na samovražde Milana Lučanského nedarí nájsť žiadna silnejšia pochybnosť, ktorá by akokoľvek podporovala lži a konšpirácie rozširované podfukármi typu Roberta Fica či Milana Žitného.
Zase prekrutena logika.. Brainwashing
Cirkev sa dnes k ľuďom, ktorí si siahnu na život, nestavia tak nemilosrdne. Hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara vysvetľuje, že pochovanie človeka je ponímané ako skutok milosrdenstva. „Nik nevie, čo prežil v posledných okamihoch svojho života človek, ktorý si siahol na život,“
Cirkev umoznuje pohreb samovrahom ako skutok milosrdenstva
Odporúčame