pekne si sa oslovil :)
asi mysli generala M.R.Stefanika
chýbajú titulky - ateliér filmovej a televíznej réžie na súmračnej? :D
teraz moze hascak popijat s fikom opat kolu :D
to nemoze byt pravda.
hascaka bachari pustili, aby ho dobili na slobode.
su chytrejsi ako pri lucanskom.
ustanovte komisiu na presetrenie!!
:D
fiškus si, podrezanie žíl s téglikom z jogurtu by bolo fajn, ale toto sa viac hodí do témy
ta vidis, hascakovy pravnici vysekaju za 1 mesac, lucanskeho ani nepridu pozret
jj a Pele s Fickom tych udajnych bacharov, co ho ubili
kto zahra Cernaka? :D
saak to je snaad nejaky blockchain grid
bot to fiskus, nenechal sa zlomit a este sa aj odplatil
podplatil, odplatil.. heslo zivota?... :D
ide o to, ci chceme glorifikovat byvaleho statneho uradnika podozriveho z korupcie za svateho
a ci si myslime, ze zlodeji sa sami pridu prihlasit.
A na záverečnom nástupe sa s vojakmi rozlúčili pozdravom „Hurá!, Hurá!, Hurá!
Sumracna, uraaaaaaaaaaaaaaaa!!!
každá televízna hviezda si musí uvedomiť, že obrazovka neodráža celú realitu :DD
vyzera, ze neockovat sa je vyhodnejsie. tie body by sme museli analyzovat kazdy po jednom, ale vysledok vidime teraz - nezvladame to
je to zlozite, sebaurcenie jednotlivca nemozeme zanedbat, riziko vakcin existuje, diskriminacia s inymi ochoreniami neprichadza do uvahy, stat nemoze nechat zomierajucich ludi povalovat sa na ulici.. niekomu zase ockovanie moze zachranit zivot.
v ramci zachovania slobod sa to zrejme skusi na dobrovolnej baze a uz len dufat, ze to stat utiahne. ak nie, pridu prisnejsie opatrenia, resp. fungovanie statu. blba situacia.
zdielam tieto obavy
problem je to, ze nie vsetci maju mierne priznaky a navyse dochadza k prenosu
ako uspokojit aj potreby statu aj potreby obcana?
mohli by podpisat papier, ze si nezelaju byt ockovani a nevyzaduju od statu riesenie nasledkov?
to sa mnohym nebude pacit.
A stale to je ale len prva cast pribehu - prenos choroby nie je pod volou jednotlivca
najma je tato metoda dostatocne preskusana
staci zvysit davku, cast populacie ju uz pouziva ako terapiu :D
neboj sa, smeraci maju tiez vlastnu policiu
hehe, v tejto krajine zabezpecuje pohyb obyvatelstva len matovic.
ty si taky jednostranny, ze to az boli
nejaku zodpovednost nesu, ale aj beru zisky.
spolocnost prihlada na situaciu - rekordny cas vyvoja vakcin, potreba koli rozsahu.
myslim, ze vedci robili, co mohli. otazka, aki businessmani sa na tom nabalili.
Odporúčame